Skip to content

Pasaules AIDS dienas koncerts un balvas GLĀSTS pasniegšanas ceremonija

Biedrība AGIHAS šā gada 1. decembrī rīkos jau piekto Pasaules AIDS dienas koncertu Latvijā, kas vienlaikus iecerēts arī kā balvas “Glāsts”* pasniegšanas ceremonija un biedrības 30. dzimšanas dienas svinības.

Šogad, respektējot un izmantojot pasākuma norises vietas – Mūzikas nama “Daile” – piedāvātas iespējas, ar koncerta muzikālā vadītāja Jura Vaivoda atbalstu biedrībai ir izdevies sapulcināt talantīgu un brīnišķīgu dziedātāju kopu. Proti, koncertā uzstāsies Marija Naumova, Aija Vītoliņa, Aija Andrejeva un Ilze Ķuzule – Skrastiņa, bet to vadīs aktieris Klāvs Kristaps Košins.

Esat laipni aicināti izmantot iespēju piedzīvot emocionāli bagātu un mākslinieciski augstvērtīgu koncertu par ļoti demokrātiskām cenām, iegādājoties biļetes Biļešu Paradīzes tīmekļa vietnē.

Vairāk informācijas: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/133857

*par ieguldījumu HIV infekcijas ierobežošanā Latvijā