Skip to content

LĀB Karte – Biežāk uzdotie jautājumi

KAS IR LĀB KARTE?

LĀB tālākizglītības pasākumu dalībnieka karte ir karte, ar kuru ārstniecības personas reģistrē savu dalību Latvijas Ārstu biedrības organizētajos KLĀTIENES tālākizglītības pasākumos (kongresos, konferencēs, kursos u.tml.). LĀB karte NAV Latvijas Ārstu biedrības biedra karte.

KAM IR NEPIECIEŠAMA LĀB KARTE?

LĀB karte nepieciešama ikvienai ārstniecības personai (ieskaitot rezidentus un medicīnas studentus), kura vēlas piedalīties Latvijas Ārstu biedrības organizētajos tālākizglītības pasākumos un saņemt tālākizglītības punktus par dalību pasākumā.

KAD JĀLIETO LĀB KARTE?

Pieteikšanās pasākumam (konferencei, kursiem u.tml.)

Personai, kurai jau ir LĀB karte, ir atvieglota pieteikšanās LĀB organizētajiem pasākumiem – Jums jāielogojas ar savas kartes numuru un paroli un tikai jānospiež poga “turpināt”. Personām, kurām kartes nav, piesakoties ir jāaizpilda dalībnieka reģistrācijas anketu.

Reģistrēšanās pasākuma norises vietā

Ja vien nav paziņota citāda kārtība, LĀB karte pasākuma dalībniekam jāskenē gan pasākuma sākumā, gan beigās. Skenējot karti, sistēma fiksē Jūsu ierašanās laiku pasākumā un aiziešanu no tā. Katram pasākumam sistēmā ir noteikts konkrēts apmeklējuma stundu skaits, kas nepieciešams, lai izveidotos apliecība par pasākuma apmeklējumu. Ja karte pareizi noskenēta gan pasākuma sākumā, gan beigās, sistēmā ģenerējas apliecība ar tālākizglītības punktiem par dalību konkrētajā pasākumā.

KUR ATRAST APLIECĪBAS PAR PASĀKUMA APMEKLĒJUMU?

Latvijas Ārstu biedrības mājaslapā www.arstubiedriba.lv sadaļā MANS PROFILS un/vai LĀB reģistrācijas sistēmā is.arstubiedriba.lv. Lai autorizētos profilā, Jums jāzina savas kartes numuru un paroli. Pirmajā reizē Jūsu parole ir Jūsu personas kods šādā atveidā xxxxxx-xxxxx, pēc tam to var nomainīt.

Sadaļa MANS PROFILS

Savā profilā atradīsiet:

– informāciju par sava/-u sertifikāta/-u derīguma termiņu (ārsti);
– informāciju par resertifikācijas periodā uzkrātajiem tālākizglītības punktiem (šobrīd tikai par pasākumiem, kuros reģistrācija notiek ar LĀB karti);
– apliecības par apmeklētajiem pasākumiem, kuros esat reģistrējies ar LĀB karti;
– resertifikācijas veidlapu, kurā Jūsu profilā uzkrātie tālākizglītības punkti tiek reģistrēti automātiski;
– informāciju par gaidāmajiem pasākumiem, kuriem esat pieteicies, izmantojot LĀB karti.

KĀ IEGŪT LĀB KARTI?

PLASTIKĀTA kartes izgatavošana:

  1. Ierodoties klātienē Latvijas Ārstu biedrībā Skolas ielā 3, 2. stāvā 214. kabinetā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 karte tiks izgatavota 15 minūšu laikā.
  2. Piesakoties uz pasākumu LĀB informatīvajā sistēmā, pievienojiet reģistrācijas anketai foto (izmērs līdz 1 MB) un nosūtiet uz e-pastu konference@arstubiedriba.lv informāciju par Jums vēlamo kartes izņemšanas veidu.
  3. Nosūtiet foto uz e-pastu konference@arstubiedriba.lv, vēstulē norādot vārdu, uzvārdu, personas kodu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, specialitāti. Norādiet arī Jums vēlamo kartes izņemšanas veidu.

Gatavās kartes var saņemt Latvijas Ārstu biedrībā Skolas ielā 3, Rīgā, 1. stāvā, katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00, kā arī pirms katras LĀB organizētās konferences tās norises vietā, ja esat pieteicis kartes izņemšanu pasākumā.

Lai saņemtu karti pa pastu, nosūtiet uz e-pastu konference@arstubiedriba.lv:
– savu pilno pasta adresi;
– vēlamo kartes sūtīšanas veidu – ierakstītā vai parastā vēstulē.
PASTA IZDEVUMU APMAKSĀ KARTES SAŅĒMĒJS.

IEVĒRĪBAI

Karti aizliegts nodod skenēšanai citai personaiGadījumos, kad tiek fiksēta citas personas kartes skenēšana, tālākizglītības punkti netiek piešķirti un plastikāta karte tiek konfiscēta. Ja karte ir pazaudēta vai konfiscēta, atkārtota kartes izsniegšana ir maksas pakalpojums – 6.25 EUR.
Uzvārda vai statusa maiņas gadījumā jaunas kartes izgatavošana nav obligāta.