Skip to content

LĀB Karte – Biežāk uzdotie jautājumi

KAS IR LĀB KARTE?

LĀB tālākizglītības pasākumu dalībnieka karte ir karte, ar kuru ārstniecības personas reģistrējas dalībai Latvijas Ārstu biedrības organizētajos tālākizglītības pasākumos (kongresos, konferencēs, kursos u.tml.). LĀB karte NAV Latvijas Ārstu biedrības biedra karte.

KAM IR NEPIECIEŠAMA LĀB KARTE?

LĀB karte nepieciešama ikvienai ārstniecības personai (ieskaitot rezidentus un medicīnas studentus), kura vēlas piedalīties Latvijas Ārstu biedrības organizētajos tālākizglītības pasākumos un saņemt tālākizglītības punktus par dalību pasākumā.

KAD JĀLIETO LĀB KARTE?

Pieteikšanās pasākumam (konferencei, kursiem u.tml.)

Personai, kurai jau ir LĀB karte, ir atvieglota pieteikšanās LĀB organizētajiem pasākumiem – Jums jāielogojas ar savas kartes numuru un paroli un tikai jānospiež poga “saglabāt”. Personām, kurām kartes nav, piesakoties katru reizi no jauna jāaizpilda visi anketā prasītie dati.

Reģistrēšanās pasākuma norises vietā

Ja vien nav paziņota citāda kārtība, LĀB karte pasākuma dalībniekam jāskenē gan pasākuma sākumā, gan beigās. Skenējot karti, sistēma fiksē Jūsu ierašanās laiku pasākumā un aiziešanu no tā. Katram pasākumam sistēmā ir noteikts konkrēts apmeklējuma stundu skaits, kas nepieciešams, lai izveidotos apliecība par pasākuma apmeklējumu. Ja karte pareizi noskenēta gan pasākuma sākumā, gan beigās, sistēmā ģenerējas apliecība ar tālākizglītības punktiem par dalību konkrētajā pasākumā.

KUR ATRAST APLIECĪBAS PAR PASĀKUMA APMEKLĒJUMU?

Latvijas Ārstu biedrības mājaslapā www.arstubiedriba.lv un/vai LĀB reģistrācijas sistēmā lab.arstubiedriba.lv meklējiet sadaļu MANS PROFILS. Lai ieietu profilā, Jums jāzina savas kartes numurs un parole. Pirmajā reizē Jūsu parole ir Jūsu personas kods šādā pierakstā xxxxxx-xxxxx, pēc tam to varat mainīt.

Sadaļa MANS PROFILS

Savā profilā atradīsiet:

– informāciju par sava/-u sertifikāta/-u derīguma termiņu (ārsti);

– informāciju par resertifikācijas periodā uzkrātajiem tālākizglītības punktiem (šobrīd tikai par pasākumiem, kuros reģistrācija notiek ar LĀB karti);

– apliecības par apmeklētajiem pasākumiem, kuros esat reģistrējies ar LĀB karti;

– resertifikācijas veidlapu, kurā Jūsu profilā uzkrātie tālākizglītības punkti tiek reģistrēti automātiski;

– informāciju par gaidāmajiem pasākumiem, kuriem esat pieteicies, izmantojot LĀB karti.

KĀ IEGŪT LĀB KARTI?

LĀB kartes izgatavošanu varat pasūtīt vairākos veidos:

  1. Piesakoties kādam pasākumam LĀB reģistrācijas sistēmā un pildot elektronisko pieteikuma anketu, pievienojiet anketai foto (izmērā līdz 1 MB). Ja pievienošana būs notikusi veiksmīgi, saņemsiet e-pastu, ka Jūsu profils ir izveidots.
  2. Nosūtiet foto uz e-pastu konference@arstubiedriba.lv, vēstulē norādot vārdu, uzvārdu, personas kodu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, specialitāti.

Šajā gadījumā vispirms saņemsiet atbildes e-pastu, kurā apstiprināsim, ka Jūsu foto ir saņemts. Pēc tam 3 dienu laikā saņemsiet e-pasta vēstuli, ka Jūsu profils ir izveidots.

Uzmanību!!! Ja 3 dienu laikā no brīža, kad esat pievienojis anketai vai atsūtījis savu foto e-pastā, nesaņemat no mums ziņu, lūdzam zvanīt un pārliecināties, vai tiešām esam to saņēmuši.

  1. Nofotografēties un uzreiz izgatavot karti varat arī Latvijas Ārstu biedrībā Skolas ielā 3, 2. stāvā 214. kabinetā, katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00.*

Gatavās kartes varat saņemt Latvijas Ārstu biedrībā Skolas ielā 3, 1. stāvā, katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00*, kā arī pirms katras LĀB organizētās konferences tās norises vietā, ja esat saņēmis e-pastu, ka karte ir izdrukāta.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, karti varam nosūtīt Jums pa pastu uz Jūsu norādīto adresi. Lai saņemtu sūtījumu, Jums ir jānosūta e-pasts konference@arstubiedriba.lv un OBLIGĀTI jānorāda, vai vēlaties karti saņemt ierakstītā vai parastā vēstulē un savu pilno pasta adresi.

BRĪDINĀJUMI

Aizliegts karti nodod skenēšanai citai personaiGadījumos, kad tiek fiksēta citas personas kartes skenēšana, karte tiek konfiscēta.

Ja karte aizmirsta mājās, vienreizējās kartes izsniegšana pasākuma norises vietā ir maksas pakalpojums – 1 EUR.

Ja karte pazaudēta vai konfiscēta, atkārtota kartes izsniegšana ir maksas pakalpojums – 5 EUR.

Uzvārda vai statusa maiņas gadījumā kartes pārtaisīšana nav obligāta, bet to varat darīt, maksas pakalpojums – 1 EUR.

JŪSU ĒRTĪBAI

Ja nevēlaties karti nēsāt līdzi, bet esat viedtālruņa īpašnieks, Jūs varat:

– nofotografēt savu karti tā, lai būtu skaidri saskatāms kvadrātkods (QR kods), un, reģistrējoties pasākumā, skenēt to no sava tālruņa;

– atvērt tālrunī savu profilu un, reģistrējoties pasākumā, skenēt tajā atrodamo kvadrātkodu (QR kodu), ja Jums ir pieeja internetam.

*Latvijas Ārstu biedrība organizē savu darbu attālināti. Apmeklētājus pieņemam tikai pēc iepriekšēja pieraksta!