Skip to content

Pasākuma apmeklējuma reģistrācijas sistēma

Aicinām kursos, semināros, sēdēs un citos tālākizglītības pasākumos, par kuriem tiek piešķirti tālākizglītības punkti, reģistrēt dalībniekus ar Latvijas Ārstu biedrības tālākizglītības pasākumu dalībnieka karti. Tas padarīs pasākuma organizatora darbu vienkāršāku un nodrošinās, ka pasākuma apmeklētāja saņemtie tālākizglītības punkti nonāks viņa profilā Latvijas Ārstu biedrības informatīvajā sistēmā https://is.arstubiedriba.lv, kā arī ārstiem un zobārstiem tie būs redzami Resertifikācijas lapā.

Tas ir ļoti vienkārši!

LĀB informatīvajā sistēmā https://is.arstubiedriba.lv var izveidot dalībnieku reģistrāciju Jūsu rīkotam pasākumam.

Dalībnieki var:

  • pieteikties uz Jūsu rīkoto pasākumu;
  • izveidot rēķinu ar Jūsu rekvizītiem;
  • redzēt, vai ir veikta dalības apmaksa.

Pasākuma rīkotājs var:

  • redzēt dalībnieku sarakstu;
  • atzīmēt dalības maksu samaksājušos/nesamaksājušos;
  • pievienot apliecību ar paša izvēlētu dizainu, ko saņems dalībnieki.

PASĀKUMA DIENĀ rīkotājs ar LĀB aplikāciju telefonā ērti var reģistrēt uz pasākumu ieradušos dalībniekus.

PĒC PASĀKUMA tā dalībnieki savā LĀB profilā saņems automātiski ģenerētu personalizētu apliecību ar Jūsu izveidoto dizainu. Ārstiem un zobārstiem informācija par apmeklēto tālākizglītības pasākumu un saņemtajiem tālākizglītības punktiem automātiski atspoguļojas resertifikācijas lapā.

LĀB var:

  • nodrošināt kvalitatīvu Jūsu klātienes un attālināti rīkoto pasākumu norisi;
  • filmēt/ierakstīt Jūsu klātienes un attālināti rīkotos pasākumus;
  • izvietot pasākuma ierakstu LĀB platformā https://kursiarstiem.lv/, sniedzot iespēju ārstniecības personām noskatīties pasākumu sev ērtā laikā un vietā, ja nav bijusi iespēja piedalīties pasākumā tā norises dienā. Par apgūto materiālu dalībnieks saņem apliecību ar tālākizglītības punktiem savā LĀB profilā.

KONTAKTI SAZIŅAI 
tālr.: 29428133 vai e-pasts: antra@arstubiedriba.lv