Skip to content

Pasākumu reģistrācijas sistēma

Aicinām Jūsu rīkotajos kursos, semināros, sēdēs un citos tālākizglītības pasākumos, par kuriem tiek piešķirti tālākizglītības punkti, reģistrēt dalībniekus ar Latvijas Ārstu biedrības tālākizglītības pasākumu dalībnieka karti. Tas padarīs pasākuma organizatora darbu vienkāršāku un nodrošinās, ka katra ārsta (pasākuma apmeklētāja) saņemtie tālākizglītības punkti nonāks viņa profilā Latvijas Ārstu biedrības informatīvajā sistēmā https://is.arstubiedriba.lv, kā arī būs redzami Resertifikācijas lapā.

Lai veiktu dalībnieku reģistrāciju ar Latvijas Ārstu biedrības  tālākizglītības pasākumu dalībnieka kartēm, sazinieties ar mums (tālr. 29416052 vai e-pasts: anda@arstubiedriba.lv)!

Tas ir ļoti vienkārši!

Latvijas Ārstu biedrības biedriem šis pakalpojums ir bez maksas.