Sociālās integrācijas valsts aģentūra aicina darbā ĀRSTU

Sociālās integrācijas valsts aģentūra - YouTube

Sociālās integrācijas valsts aģentūra
(reģistrācijas Nr.90001790030, ārstniecības iestādes kods 1300-14001)

aicina darbā
ĀRSTU
Rehabilitācijas pakalpojumu nodaļā

Galvenie pienākumi:

  • klientu veselības stāvokļa, funkcionēšanas un līdzdalības potenciāla novērtēšana;
  • individuālā rehabilitācijas plāna izveide;
  • klienta veselības stāvokļa uzraudzība rehabilitācijas kursa laikā.

Prasības:

  • ārsta grāds (var būt rezidents);
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā, vēlams sertifikāts specialitātē;
  • latviešu valodas zināšanas Valsts valodas likumā noteiktajā līmenī (C1 līmenis);
  • prasme strādāt ar datoru lietotāja līmenī (MS Office, WEB);
  • prasme strādāt komandā un veidot pozitīvu sadarbību ar pārējiem komandas speciālistiem.

Piedāvājam:

  • darbu vienā no lielākajiem valsts rehabilitācijas centriem ar darba vietu Jūrmalā, sakārtotā un uz attīstību vērstā darba vidē;
  • darbu uz nenoteiktu laiku, pilnu vai nepilnu darba slodzi, elastīgu darba laika grafiku summētā darba laika ietvaros;
  • motivējošu atalgojumu līdz 1935.00 euro pirms nodokļu nomaksas (par pilnu darba slodzi), sociālās garantijas (t.sk.veselības apdrošināšanas polise pēc nostrādātiem sešiem mēnešiem), papildatvaļinājumus un papildu brīvdienas, saskaņā ar likumdošanu; piemaksu par darba stāžu ārstniecības jomā, tālākizglītības kursu izmaksu segšanu atbilstoši Aģentūras iespējām;
  • atbildīgu un interesantu darbu multiprofesionālā rehabilitācijas komandā un vērtīgu darba pieredzi.

Darba vieta – Dubultu prospekts 71, Jūrmalā.

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītības dokumentu kopijas līdz 31.05.2024. sūtīt elektroniski uz e-pastu personals@siva.gov.lv. vai iesniegt Sociālās integrācijas valsts aģentūras Personāla un dokumentu pārvaldības nodaļā Jūrmalā, Dubultu prospektā 71, LV-2015.

Tālrunis informācijai: 26491997 (vecākā ārste Inese Ratniece-Miltiņa)

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir Sociālās integrācijas valsts aģentūra, adrese: Dubultu prospekts 71, Jūrmala, LV-2015.