Skip to content

Latvijas Ārstu biedrības karte

Godātie kolēģi!

Latvijas Ārstu biedrība saviem biedriem, kā arī pārējiem ārstiem un citiem tālākizglītības pasākumu dalībniekiem piedāvā ērtāku reģistrēšanās un uzskaites sistēmu, izmantojot daudzreiz lietojamas plastikāta kartes ar personalizētu QR kodu.
Jūsu personalizētā karte būs ieejas karte tajos Latvijas Ārstu biedrības rīkotajos tālākizglītības pasākumos, uz kuriem būsit pieteikušies un apmaksājuši dalību.
Apliecinājums par konferences apmeklējumu ar saņemtajiem tālākizglītības punktiem būs pieejams elektroniski Jūsu profilā lab.arstubiedriba.lv.

Kā darbojas Latvijas Ārstu biedrības karte?
Pie ieejas konferenču zālē būs jāuzrāda karte, no kuras skeneris nolasīs QR kodu un arī informāciju par to, vai Jūsu dalība šajā pasākumā ir reģistrēta un apmaksāta. Arī konferences beigās PĒC pēdējās lekcijas Jums jāskenē (jānopīkstina) karte kā apliecinājums, ka Jūs esat piedalījies konferencē un esat tiesīgs saņemt tālākizglītības punktus. TIKAI tad, ja būsit skenējis karti gan konferences sākumā, gan beigās, uz Jūsu profilu vietnē lab.arstubiedriba.lv tiks nosūtīta apliecība ar iegūtajiem tālākizglītības punktiem.

Vai kartei jābūt līdzi vienmēr?
Jā, karte ir nepieciešama, lai Jūs reģistrētos tālākizglītības pasākumā. Ja kāda iemesla dēļ kartes nav līdzi, bet Jūs ikdienā izmantojat viedtālruni un internetu, Jūs varēsiet ieiet konferencē, viedtālrunī atverot QR kodu savā profilā.

Kartes izskats un informācija
Plastikāta karte ar LĀB simboliku ietvers:
– personas vārdu, uzvārdu;
– sertificētās specialitātes nosaukumu;
– personas fotogrāfiju;
– QR kodu;
– kartes numuru.

Jūsu profils Latvijas Ārstu biedrības reģistrācijas sistēmā lab.arstubiedriba.lv
Lai piekļūtu savām konferenču apmeklējuma apliecībām, Jums jāatver savs profils, izmantojot lietotājvārdu un paroli. Lietotājvārds ir uz kartes redzamais numurs, sākotnējā parole ir Jūsu personas kods (pēc profila atvēršanas paroli varēsiet mainīt).

Svarīgi!
– Kartes izsniegšana pirmo reizi ir bez maksas. Kartes atkārtota izsniegšana nozaudēšanas gadījumā maksās 5,00 EUR. Kartes atkārtota izsniegšana datu atjaunošanas gadījumā maksās 1,00 EUR.
– Katrai personai būs atļauts skenēt TIKAI savu karti, divu vai vairāku karšu skenēšana netiks atļauta.
– Ja karte netiks skenēta gan konferences sākumā, gan beigās, tālākizglītības punkti netiks piešķirti.

Kā saņemt karti?
Kartes varēsit saņemt visās konferencēs. Aicinām atsūtīt savu foto (jpg):
– pievienojot nākamajam elektroniskajam pieteikumam lab.arstubiedriba.lv (ne lielāku kā 1 Mb);
– sūtot uz e-pastu konference@arstubiedriba.lv (norādiet vārdu, uzvārdu, personas kodu, specialitātes tās, kuras gribat redzēt uz kartes un tādā secībā, kādā gribat redzēt uz kartes)
Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, karti varam nosūtīt Jums pa pastu uz Jūsu norādīto adresi. Lai saņemtu sūtījumu, Jums ir jāatbild uz e-pastu konference@arstubiedriba.lv, kuru saņemsiet, kad Jums tiks izveidots profils. E-pastā OBLIGĀTI jānorāda, vai vēlaties karti saņemt ierakstītā vai parastā vēstulē un pilnā pasta adrese.

Kā apmeklēt Latvijas Ārstu biedrības pasākumus?
Lai piedalītos LĀB organizētajās konferencēs un kongresos, Jums:
– jāreģistrējas elektroniskajā sistēmā lab.arstubiedriba.lv;
– jāapmaksā dalība par šo pasākumu;
– ierodoties pasākumā, pie ieejas jāskenē karte;
– konferences noslēgumā atkārtoti jāskenē karte;
– apliecības par dalību konferencē/ kongresā būs atrodamas Jūsu profilā lab.arstubiedriba.lv.

Latvijas Ārstu biedrības (tālākizglītības pasākumu) kartes lietošanas noteikumi (pdf)