Skip to content

Meistarklases “Cilvēcīgi par tehnoloģijām”

Sākot ar 21. martu, aicinām piedalīties digitālās izaugsmes meistarklasēs “Cilvēcīgi par tehnoloģijām”, kur šīs konkrētās programmas ietvaros uzsvars tiks likts tieši uz zināšanām, kuras ir vērtīgas veselības aprūpes pārstāvjiem.

Programmā ir aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš pārstāv jebkuru veselības aprūpes nozari neatkarīgi no pozīcijas un dalība tajā ir bez maksas.

Nodarbības tiks sadalītas četros tematiskos blokos un, konkrēto bloku pabeidzot, tiks apgūta attiecīgā virstēma. Katra bloka ietvaros norisināsies arī praktiskāka darbnīca, kuras laikā mentoru pavadībā būs iespējams jau pielietot, vai vismaz padziļinātāk apgūt kādu digitālo prasmi.

Pilns programmas apraksts, ar lekciju datumiem lasāms zemāk, taču galvenās virstēmas būs šādas: Pacienta pieredzes dizains, Datu apstrāde veselības aprūpē, Digitālie rīki veselības aprūpē, kā arī Mūsdienās pieejamās tehnoloģijas.

Šo apmācību mērķis is sniegt mūsdienās tik ļoti nepieciešamās digitālās prasmes, lai dalībniekiem būtu iespējams augt un uzlabot savu profesionālo darbību sev ērtā un saprotamā veidā.

Ja Jums ir kādi papildu jautājumi, droši rakstiet uz arstiem@rigatechgirls.com, vai zvaniet uz +371 29128274 (darba dienās, no plkst. 10.00 līdz plkst. 19.00).

Plašāk par programmu būs iespējams uzzināt arī programmas iepazīšanās pasākumā 14. martā, plkst. 18.00, Riga TechGirls Facebook vai YouTube lapā.