Skip to content

LNOB piedāvājums ārstniecības personām

Sveicināti! 

Esam ļoti pateicīgi par medicīnas darbinieku pašaizliedzīgo darbu pandēmijas laikā, tāpēc dāvājam iespēju ārstniecības personām apmeklēt vairākas Latvijas Nacionālās operas un baleta izrādes un īpašos notikumus martā un aprīlī ar 25% atlaidi.  

Aicinām nodot šo ziņu arī saviem kolēģiem.  

Īpašais piedāvājums ārstniecības personām
MARTĀ
Džuzepe Verdi
LUĪZE MILLERE
operas koncertizpildījums
2022. gada 19. martā 
Diriģents Pjērs Džordžo Morandi (Pier Giorgio Morandi) 
BIĻETES
Džuzepes Verdi opera Luīze Millere ir traģiska melodrāma trīs cēlienos pēc Frīdriha Šillera lugas Mīla un viltus motīviem. Darbā Verdi pievērsies sev iecienītai tēmai – mīlestības konfliktam starp tēviem, bērniem un viņu mīļotajiem cilvēkiem. Operas pirmizrāde notika 1849. gadā 8. decembrī Neapolē. Šis būs pirmais operas atskaņojums Latvijā. Koncertizpildījuma muzikālais vadītājs un diriģents būs izcilais itāļu operu interprets Pjērs Džordžo Morandi.  
Juris Karlsons
ANTONIJA #SILMAČI
balets
2022. gada 20. martā 
Diriģents Mārtiņš Ozoliņš
Horeogrāfs Aivars Leimanis 
BIĻETES 
Reibinoši zied vasara, saule kāpj kalnā pretī Jāņu naktij, un reibst arī Silmaču saimnieces Antonijas mīlestības izslāpusī sirds… Balets Antonija #Silmači ir romantiski dramatisks stāsts par alkām pēc personīgās dzīves piepildījuma. Tas radīts, iedvesmojoties no daudzu latviešu iemīļotākā dramaturģijas darba, Rūdolfa Blaumaņa lugas Skroderdienas Silmačos  motīviem. Uzvedums ieguvis Latvijas Dejas balvu kategorijā Klasikās dejas iestudējums
Džakomo Pučīni
TOSKA
opera
2022. gada 31. martā 
Diriģents Mārtiņš Ozoliņš
Režisors Dmitrijs Bertmans 
BIĻETES
Režisora Dmitrija Bertmana radītajā iestudējumā operdīvas Toskas un mākslinieka Kavaradosi kaislība tiek izspēlēta Romas krāšņajos interjeros. Greznās telpas kļuvušas par fonu arī Toskas un slepenpolicijas priekšnieka Skarpijas attiecību peripetijām un atrisinājumam, kas pēdējā cēlienā kulminē Toskas zemapziņā.

 APRĪLĪ  

Džakomo Pučīni
MADAMA BUTTERFLY
opera
2022. gada 23. aprīlī 
Diriģents Mārtiņš Ozoliņš
Režisori Sofija Maslovska, Vladimirs Okuņs 
BIĻETES
Unikāla iespēja izbaudīt LNO vēsturiskā 1925. gada iestudējuma skaistumu: saglabāta oriģinālā scenogrāfija, kostīmu dizains un arī režijas uzstādījums. Iestudējums, kas vēstī par japāņu meitenes un amerikāņu virsnieka neiespējamo mīlestību, ir uzskatāms par vienu no visvecākajiem saglabātajiem operuzvedumiem pasaulē.
Friderika Šopēna un Kloda Debisī mūzika
ŅIŽINSKIS
balets
2022. gada 30. aprīlī 
Horeogrāfs Marko Geke
(Marco Goecke) 
BIĻETES
Ņižinskis ir horeogrāfa Marko Gekes laikmetīgā baleta izrāde par baletdejotāju un horeogrāfu Vaclavu Ņižinski. Tā atklāj Ņižinska dzīves nozīmīgākos brīžus uz skatuves un ārpus tās, parādot ciešo mākslas un neprāta saikni. Iestudējums pasaules pirmizrādi piedzīvoja dejas kompānijā Gauthier Dance Štutgartē 2016. gadā. Kopš tā laika tas plaši izrādīts viesizrādēs visā pasaulē. 2017. gadā Marko Geke par šo iestudējumu saņēmis Itālijas dejas balvu Danza&Danza nominācijā Gada labākā horeogrāfija.
Biļetes pieejamas LNO kasēs un citās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī elektroniski vietnē www.bilesuparadize.lv. Ievadot atlaides kodu MED22, saņemsiet biļetes cenas atlaidi 25% apmērā.Atlaides kods nedarbojas biļešu iegādei uz izrādēm citos datumos.