Skip to content

LĀZA stipendija studentiem 2022

Latviešu ārstu un zobārstu apvienība (LĀZA) arī 2022. gadā sniegs savu atbalstu Latvijas medicīnas studentiem. Šis ir īpašs gads, jo LĀZA atzīmē savu 75 gadu jubileju.

  • Līdz 31.03. Latvijas medicīnas augstskolu vecāko kursu studenti var iesniegt pieteikumu Profesora Ilmāra Lazovska Medicīnas fonda stipendijai.

Fonda mērķis ir atbalstīt medicīnas studentu centienus apgūt ārsta arodu un vēlmi strādāt savā profesijā Latvijā. Stipendijas tiek piešķirta vecāko (4.-6.) kursustudentiem, kam ir ne tikai labas sekmes mācībās, plašs interešu loks, bet kas arī savu turpmāko dzīvi ir nolēmuši saistīt ar ārsta profesiju Latvijā un kam ir līdzekļu trūkums mācībām. Skaidrs finansiālās situācijas pamatojums, kāpēc stipendija vajadzīga, ir tas, ko komisija sagaida no pretendenta iesniegtā pieteikuma.

Informācija par pieteikšanās kārtību www.lazariga.lv sadaļā Stipendijas.

Otrā atlases kārta – intervija notiks aprīlī. Pieteikumus izvērtēs un lēmumu pieņem Profesora Ilmāra Lazovska Medicīnas fonda stipendiju komisija. Stipendijas apjoms ir no 400 līdz 1000 EUR. Kopš 2016. gada tiek piešķirtas arī veicināšanas stipendijas. Pretendentiem, kas saņēmuši veicināšanas stipendiju, ir iespējams atkārtoti pretendēt uz pilno stipendiju. Stipendiju svinīga pasniegšana notiks 9. Latvijas Ārstu kongresa laikā 23. septembrī!

LĀZA aicina atsaukties Prof. Ilmāra Lazovska Medicīnas fonda visu gadu stipendiātus un Ojāra Veides fonda stipendiātus!

Līdz 1. maijam lūdzam atsūtīt savu kontaktinformāciju uz laza@lazariga.lv, tēmā norādot “LAZA stipendiāts”. Aicināsim visus uz kopēju tikšanos jau klātienē, atzīmējot LĀZA 75 gadu jubileju Ārstu kongresa laikā 23. septembrī!