Skip to content

9. Latvijas Ārstu kongress ir sācies

Latvijas Ārstu biedrība ir noslēgusi 21.06.2022. līgumu Nr. SKV-TL-2022/22 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir ERAF-5.png

Godātie kongresa dalībnieki!

Trešdien, 21. septembrī, plkst. 10.00 visi būsiet mīļi gaidīti ekumēniskajā dievkalpojumā Rīgas Domā un plkst. 11.30 svinīgajā ziedu nolikšanā pie Brīvības pieminekļa. Savukārt no plkst. 13.00 gaidīsim jūs ATTA centrā Krasta ielā 60, kur plkst. 14.00 sāksies sešas zinātniskās sesijas.

ATTĀLINĀTI pieslēgšanās kongresa tiešraidei notiks Latvijas Ārstu biedrības informatīvajā sistēmā https://is.arstubiedriba.lv/kongress (jāievada savu kartes numuru un paroli VAI jāautorizējas ar latvija.lv). Tiešraidē dalībnieki varēs sekot ATTA centrā notiekošajam un iesūtīt jautājumus lektoram īsziņas veidā.

KLĀTIENĒ dalība kongresā tiks fiksēta, skenējot LĀB tālākizglītības pasākumu karti. Ja karte nav, dalībnieks varēs uzrādīt QR kodu, kas ir katra dalībnieka profilā Latvijas Ārstu biedrības informatīvajā sistēmā. Klātienes dalībnieku reģistrācija ATTA centrā sāksies stundu pirms pirmā pasākuma un turpināsies visu dienu.

Ja ir nepieciešama palīdzība pieslēgties kongresa norisei LĀB informatīvajā sistēmā, zvaniet 27267999 vai 26422748.

Uz tikšanos kongresā!