Skip to content

Reto slimību kabineti

Reto slimību koordinācijas centra ietvaros darbojas vairāki Reto slimību kabineti:

1) Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā (BKUS) pacientiem ar retām slimībām tiek nodrošināta dinamiskā novērošana (pieaugušajiem internists ar kompetenci retajās slimībās, bērniem – pediatrs ar kompetenci retajās slimībās). Reto slimību pacienti var saņemt arī valsts apmaksātas uztura speciālista un psihologa konsultācijas, kā arī psiholoģiskā izpēte (vairāk informācijas pielikumā). Uz visām konsultācijām varat pierakstīties, zvanot pa tālruni 67514618 (darba dienās 8.00-16.00). 

2) Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā (PSKUS) Reto slimību kabineta ietvaros pieaugušos konsultē internists ar kompetenci retajās slimībās un psihologs. Internista konsultācijām var pierakstīties pa tālruni 67069280, psihologa konsultācijām – pa tālruni 67069791. Plašāku informāciju varat iegūt, zvanot PSKUS koordinatoram 26512606.

3) Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) Reto slimību kabineta ietvaros pieaugušos konsultē internists ar kompetenci retajās slimībās. Internista konsultācijām var pierakstīties pa tālruni 67000610.  Plašāku informāciju varat iegūt, zvanot RAKUS koordinatoram 67042537.