Skip to content

Pagarināts tēžu un klīnisko gadījumu iesniegšanas termiņš

Cien. kolēģi!

Informējam, ka līdz š. g. 31. augustam ir pagarināts tēžu un klīnisko gadījumu iesniegšanas termiņš. Lai iesniegtu tēzes, kongresa mājas lapā sadaļā TĒŽU IESNIEGŠANA reģistrējieties kā tēžu/klīniskā gadījuma iesniedzējs. Tēzes un klīniskie gadījumi būs pieejami kongresa elektroniskajā grāmatā un kā stenda referāti.

9. Latvijas Ārstu kongress notiks 2022. gada 21. – 24. septembrī modernākajā konferenču norises vietā Baltijā – ATTA CENTRE Krasta ielā 60, Rīgā. Dalībniekiem būs iespēja apmeklēt kongresu klātienē, kā arī sekot tā norisei attālināti.

Detalizētāka informācija par TĒŽU/KLĪNISKO GADĪJUMU IESNIEGŠANU, KONGRESA PROGRAMMU un REĢISTRĀCIJU www.arstukongress.lv

* Kongress paredzēts ārstniecības personām