Skip to content

22. augustā STRESA UN SPĒKA PĀRVALDĪŠANA ĀRSTNIECĪBAS PERSONĀM (stresa menedžments)/ attālināti

Aicinām pieteikties un piedalīties Latvijas Ārstu biedrības organizētos kursus. Pieteikšanās https://is.arstubiedriba.lv/ sadaļā LĀB kursi

STRESA UN SPĒKA PĀRVALDĪŠANA ĀRSTNIECĪBAS PERSONĀM (stresa menedžments)
 2024. gada 22. augustā  plkst. 10.00 – 17.00 
EUR 50,00; 8 TIP 

Kursa mērķis: izmantojot teorētisko informāciju, konkrētus piemērus un praktiskās nodarbības, demonstrēt klausītājiem, ka cilvēks, kas spēj regulēt sevi, var saglabāt savu labsajūtu, darbspējas un veselību.

Saturs:
Mugurkauls, kustību māksla un labsajūta. Nolūks ir iemācīt pareizās kustības, kuras palīdz atslābināt mugurkaulu un saglabāt labsajūtu – lai mugura netraucē dzīvot un strādāt.
Sasprindzinājuma kontrole darba vietā (relaksācija). Nolūks ir iemācīt vienkāršas, bet efektīvas sasprindzinājuma kontroles metodes.
Mierīgs prāts un ātrā atpūta. Nolūks ir iepazīstināt ar metodēm, kuras  palīdz ātri un efektīvi atjaunot dzīvības enerģiju.
Koncentrēšanās māksla. Nolūks ir iemācīt spēju koncentrēties, lai domu plūsma netraucē strādāt un laiks tiek izmantots racionālāk.
Kontroles punkti. Nolūks ir iepazīstināt ar dažiem ķermeņa aktīviem punktiem, kuri palīdz uzlabot smadzeņu darbību un regulēt stresu.
Mugurkauls, kustību māksla un labsajūta. Nolūks ir iemācīt pareizās kustības, kuras palīdz atslābināt mugurkaulu un saglabāt labsajūtu – lai mugura netraucē dzīvot un strādāt.

Visas iemaņas un praktiskie vingrinājumi, kas ir apgūstāmi kursa laikā, dod iespēju pozitīvi ietekmēt savu organismu, un, regulāri tos atkārtojot, veselība var reāli uzlaboties.

Kursa autors, ārsts Igors Kudrjavcevs,  ir speciālists integratīvajā (netradicionālajā) medicīnā, komunikācijas zinātnēs un mūsdienu lietišķajā psiholoģijā. Kopš 1996. gada Igors Kudrjavcevs darbojas kā pasniedzējs, konsultants un treniņu vadītājs, lasot lekcijas, seminārus un vadot treniņus gan valsts, gan privātajās struktūrās. Psiholoģiski-komunikatīvās metodikas “Verbal Resonance®” autors. Vairāku Latvijas un starptautisku profesionālo asociāciju biedrs. Medicīnas Cigun pasniedzējs.  Dr. I. Kudrjevcevs ir grāmatu “Dziedinošā enerģija”, “Prieka spēks”, “Miera ārsts”, “Dzīvības spēks” autors.