Skip to content

Mediķu turnīrs pludmales volejbolā

Vai Tu strādā medicīnas vai farmācijas sfērā un atbalsti aktīvu dzīvesveidu?

Tad piesaki savu komandu!

Pirmo reizi jaunajā RUUKKI pludmales centrā, ar Latvijas Ārstu biedrības un žurnāla “Ārsts.lv” atbalstu, uz enerģisku un jautru pludmales volejbola turnīru tiks pulcēti medicīnas un farmācijas sfēras pārstāvji. Turpinot 2018. gadā “Brazīlijas” pludmales laukumos iesākto tradīciju, Mediķu turnīra komandas gaida jautra tikšanās ar savas jomas pārstāvjiem, azartiska cīņa pludmales volejbola turnīrā, jautrība papildus disciplīnās un konkursos, kā arī iepriecinošas balvas.

Komandas var veidot gan viena uzņēmuma pārstāvji, gan dažādu medicīnas vai farmācijas sfēras uzņēmumu darbinieki.

Pieteikumi turnīram tiek pieņemti līdz 4. februārim, plkst. 17.00.
Papildus informācija.