Skip to content

Latvijas Ārstu biedrība pasniedz I.Lazovska balvu 2020 infektoloģei Ludmilai Vīksnai

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) šodien, 14. septembrī, klātienē sveica 2020. gada Profesora Ilmāra Lazovska balvas laureāti – ievērojamu infektoloģi un Rīga Stradiņa universitātes profesori Ludmilu Vīksnu par nozīmīgu ieguldījumu medicīnas attīstībā.

“Profesore Ludmila Vīksna ir personība – izcila ārste, aizrautīga zinātniece, prasmīga un principiāla studentu un jauno ārstu izglītotāja, kas ir absolūti uzticīga savai profesijai un savu skolotāju, tai skaitā profesora I.Lazovska, ideāliem,” uzsver LĀB prezidente Dr. Ilze Aizsilniece.

Laureātes sumināšanā piedalījās LĀB prezidente Dr. Ilze Aizsilniece un valdes loceklis prof. Viesturs Boka, Rīgas Stradiņa universitātes rektors Prof. Dr. habil. med. Aigars Pētersons, Veselības studiju prorektors prof. Guntis Bahs un Zinātņu prorektore Phd Agrita Kiopa.

Vairāk informācijas: https://www.arstubiedriba.lv/prestizo-ilmara-lazovska…/