Skip to content

Latviešu valodas kursi Ukrainas iedzīvotājiem

Latvijas Ārstu biedrība aicina!

120 stundas

Pieaugušo neformālās izglītības A1 (pamata līmenis) mācību programma iesācējiem

Tiek komplektētas šādas latviešu valodas kursu grupas:

  • 20.06.-15.08.2022. pl.13.00-15.00/16.00 (pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena, piektdiena) klātienē Skolas ielā 3, Rīgā
  • 04.07.-03.10.2022. pl.9.00-11.15 (pirmdiena, trešdiena, piektdiena) attālināti
  • 12.07.-20.10.2022. pl.17.30-19.45 (pirmdiena, trešdiena, ceturtdiena) attālināti

Mācību satura temati: personas dati; mūsdienu dzīves ritms; iepirkšanās un pakalpojumi; poliklīnikā; cilvēka ķermenis un iekšējie orgāni; ārsta pakalpojumi; ārsta ikdiena; cilvēks; izglītība un karjera; kultūras identitāte un valstiskā piederība.

Mācību forma: mācību dialogs, darbs ar tekstu, vingrināšanās, demonstrēšana, intervija, situāciju simulācijas uzdevumi. Frontālie jautājumi, darbs pārī, darbs grupā.

Programma šajā pakāpē paredz valodas lietojumu īsu teikumu vai iegaumētu frāžu veidā. Izglītojamie, kuri apguvuši izglītības programmu un ieguvuši nepieciešamo zināšanu un prasmju vērtējumu, var kārtot noslēguma pārbaudījumu četrās valodas prasmēs (klausīšanās, runāšana, lasīšana un rakstīšana). Ja nodarbības tiek organizētas attālināti, dalībniekam pašam jānodrošina ierīce (dators, planšete vai telefona), i-neta pieslēgums, mikrofons un iespēja lietot kameru.

Aicinām pieteikties un aizpildīt pieteikumu līgumu!

Aicinām pieteikumus atsūtīt līdz 15.jūnijam!!! uz e-pastu anda@arstubiedriba.lv vai ienest LĀB birojā Rīgā, Skolas ielā 3

Kursi notiek Latvijas valsts budžeta finansēta programmas ietvaros (Identifikācijas Nr.2022.LV/LVUKR)

Papildu informācija anda@arstubiedriba.lv ; 29363469 –Anda