Skip to content

EUROSON 2023 – Eiropas ultrasonogrāfijas kongress

Šā gada 25.-27. maijā Rīgā ATTA centrā norisināsies Eiropas Ultrasonogrāfijas kongress – EUROSON 2023, kur tiks apskatītas visas medicīnas nozares, kurā tiek izmantota ultrasonogrāfija. Šī pasākuma ietvaros tiek rīkota arī pirmskongresa skola 24. maijā ATTA centrā, kur paralēli padziļināti iespējams apgūt:

(I) Muskuloskeletālo US ar prof. Carlo Martinoli.

(II) Elastogrāfiju ar prof. Richard Barr.

Reģistrējies!

Aicinām reģistrēties jau tagad un izmantot agrīnās reģistrācijas iespējas, kas pieejamas līdz 28. februārim. Reģistrējieties vietnē www.euroson2023.com/register/

Līdz 15/02/2023 pieejams atlaižu kods ar 15% atlaidi: EUROSON15%

Iesniedz tēzes!

Pagarināts tēžu iesniegšanas termiņš – līdz 15. februārim gaidām tēzes, sniedzot iespēju prezentēt savus pētījumus ultrasonogrāfijā www.euroson2023.com/submit-abstract/ . Ja tēzes tiks akceptētas, reģistrējoties atlaide 50%.

Nenokavē iespēju piedalīties lielākajā Eiropas Ultrasonogrāfijas speciālistu kongresā tepat Rīgā!

EUROSON 2023 Organizatori