Skip to content

Atskats uz 18. Baltijas Dermatoverologu asociācijas (BADV) kongresu

2022. gada 22.-24. septembrī, Latvijas Universitātē, Lielajā Aulā, norisinājās 18. BADV kongress, kurā piedalījās nozares profesionāļi, kā arī studenti un rezidenti. Kongress notika hibrīda formātā un dalībnieki varēja piedalīties gan klātienē, gan attālināti.
Kongresa prezidents bija Latvijas Universitātes Medicīnas Fakultātes dermatoveneroloģijas katedras vadītājs, profesors Andris Rubins, kurš sapulcināja plašu lektoru sastāvu. Kopumā lekcijas lasīja 38 lektori no 15 dažādām valstīm (ASV, Vācijas, Taivānas, Itālijas, Nīderlandes, Somijas, Polijas, Dānijas, Čehijas, Slovēnijas, Norvēģijas, Austrijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas).
Kongresa programma sastāvēja no vairāk kā 60 lekcijām, kur galvenās izklāstītās tēmas bija par psoriāzi, atopisko dermatītu, kosmētisko dermatoloģiju un bakteriālajām infekcijām. Pasākuma noslēgumā pieci jaunie ārsti, rezidenti saņēma sertifikātus par labākajām prezentācijām kongresa ietvaros un viņiem piešķīra “AS Grindeks” un BADV sponsorētu balvu.

No kreisās:
LU MF dermatoveneroloģijas katedras vadītājs un
BADV prezidents Prof. Andris Rubins; LU Rektors, Prof.
Indriķis Muižnieks; Latvijas Zinātņu Akadēmijas Prezidents,
LU padomes priekšsēdētājs Prof. Ivars Kalviņš


Kopumā, kongresa norises laikā, tika pulcēti 376 dalībnieki, no kuriem 218 piedalījās attālināti, Zoom platformā un 158 klātienē. Klātienes apmeklētāji varēja arī apskatīt 13 kompāniju izstāžu stendus un iepazīties ar aktuālo viņu produkcijā.
Baltijas Dermatovenerologu Asociācija pateicas visiem lektoriem par ieguldījumu zinātniskās programmas izveidē, kongresa dalībniekiem par piedalīšanos, kā arī pateicība lielākajiem kongresa atbalstītājiem- Zelta sponsoriem “AS Grindeks”, “Novartis”, Sudraba sponsoriem “Janssen”, “Sandoz”, Bronzas sponsoram “Abbvie”, kā arī Latvijas Universitātei un citiem atbalstītājiem.
Kongresa mājas lapa: www.badv2022riga.org

Pirmās dienas kopbilde pēc Prof. Klaus Fritz (Vācija) atklāšanas lekcijas