Skip to content

HIV pacients ģimenes ārsta praksē Latvijā

Bezmaksas apmācības primārās aprūpes ārstiem 2020. gada 10. un 23. jūlijā.

Abos datumos – identiskas programmas. Norises laiks no plkst. 13.00 līdz plkst. 17.00, norises vieta – LĀB telpas, Skolas ielā 3.

Reģistrācija šeit! 

Programmā iekļautas šādas tēmas:

  1. Latvija – HIV izplatības līdere Eiropā (saslimstības, izplatības mirstības, diagnostikas savlaicīguma aktualitātes); lektore – Dr. med. Anda Ķīvīte-Urtāne, Rīgas Stradiņa universitātes docente.
  2. HIV pacientu profila maiņa, “sarežģītie” pacienti – klīniskās pazīmes, akūtā un psihoneiroloģiskā simptomātika; lektore – Dr. med. Gunta Stūre, RAKUS stacionāra “Latvijas Infektoloģijas centrs” 6. HIV/AIDS nodaļas vadītāja, Rīgas Stradiņa universitātes asociētā profesore.
  3. HIV pacients primārajā veselības aprūpē – ģimenes ārsta pieredze un skatījums; lektors – Jevgēņijs Bondins, ģimenes ārsts, pediatrs klīnikā “ALma”.

Programmā iekļauti interaktīvi praktiski uzdevumi, pacientu gadījumu analīze un diskusijas, kā arī videofilmu “HIV. Mīti un fakti. Ja neesi inficēts” un “HIV. Mīti un fakti. Ja esi inficēts” demonstrācija. Apmācību dalībnieki saņems arī bezmaksas bukletu “Cilvēki ar HIV ģimenes ārsta praksē”.

Par dalību apmācībās tiek piešķirti 5 tālākizglītības punkti (TIP).