Skip to content

PSKUS aicina komandā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstu

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca ir dibināta 1910. gadā un lepojas ar savu ilggadējo vēsturi un tradīcijām. Apgūstot modernākās tehnoloģijas, sekojot jaunākajām tendencēm un pakalpojumu kvalitātes prasībām, slimnīca ir kļuvusi par lielāko un modernāko ārstniecības iestādi Latvijā, kura šobrīd nodarbina ap 3000 darbinieku. Mūsu panākumu garants ir profesionāli un motivēti darbinieki!

VSIA «Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca» aicina pieteikties amatam
Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts


Galvenie amata pienākumi:
• darboties multiprofesionālā un interdisciplinārā rehabilitācijas komandā;
• sadarboties ar citu specialitāšu ārstiem;
• veikt pacientu atlasi uz agrīno un turpmāko rehabilitāciju;
• formēt un sagatavot medicīnisko un uzskaites dokumentāciju.

Prasības pretendentiem:
• augstākā medicīniskā izglītība – sertificēts ārsts (tiks izskatīti arī kandidāti bez sertifikācijas)
• reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
• komunikabilitāte, spēja darboties patstāvīgi un komandā;
• precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības sajūta;
• spēja analītiski domāt un pieņemt lēmumus;
• datora prasmes ikdienas lietotāja līmenī (Word, Excel, Outlook, Internet);
• obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas papildus vismaz divu svešvalodu zināšanas.

Piedāvājam:
• darba dienas darbu laikā no plkst.8:00 līdz 16:00;
• stabilu atalgojumu (nesertificēta ārsta stundas likme – 8.54 – 9.39 EUR Bruto; sertificētam ārstam stundu likme no 9.83 EUR Bruto), sociālās garantijas, piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam;
• atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu.

Gaidām Jūsu pieteikumus (ar norādi konkursam „ Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts”) uz e-pastu: personals@stradini.lv vai iesniegtus personīgi Personāla vadības daļā, Pilsoņu ielā 13, 2. korpusā, Rīgā. Tālrunis informācijai 6706 9725
Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju