Mēs, #paliecmājās komanda, reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī un iespējamu strauju Covid-19 pacientu skaita pieaugumu, apzināmies, ka cilvēki gados vai imūnsupresēti pacienti var negaidīti palikt mājās vieni un bez aprūpes dažādu iemeslu dēļ:
– ģimenes locekļi saslimuši, šobrīd nespēj sniegt palīdzību vai stacionēti
– sociālie darbinieki nokļuvuši slimnīcā u.c.

Paredzam arī situācijas, kad seniori tiek izrakstīti no stacionāra un, lai gan klīniski ir izveseļojušies, tomēr ikdienas pienākumu veikšanā būtu noderīga palīdzība.

Ja pamanāt, ka kāds no Jūsu pacientiem nonācis šādā situācijā un viņam nepieciešama palīdzība (piemēram, pārtikas, higiēnas preču, medikamentu iegāde, mājdzīvnieka izvešana pastaigā vai vienkārši saruna), aicinām apmeklēt interneta vietni www.paliec-majas.lv vai zvanīt 25661991.

Kustība #paliecmājās īpaši aicina pieteikt palīdzību arī cilvēkiem, kuri nelieto digitālās tehnoloģijas.

Variet lejupielādēt #paliecmājās posteri !

Kopā mēs varam vairāk!


Ar cieņu
#paliecmājās komanda