Peteris-Apinis
Pēteris Apinis
LĀB prezidents
peteris@arstubiedriba.lv
Plavins LAB konf 31.03.2009
Māris Pļaviņš
LĀB viceprezidents
plavin@latnet.lv
Aizsilniece
Ilze Aizsilniece
LĀB viceprezidente
aizsili@latnet.lv

Ieviņa Alka
LĀB Sertifikācijas padomes priekšsēdētāja vietniece

IMG 0789
Arturs Balodis
Latvijas Jauno ārstu asociācija
Tel.: 29323964
arturs.balodis7@gmail.com
IMG KRAMS-3 m
asoc. prof. Alvils Krams
alvils.krams@aslimnica.lv

IMG 0555 BASKO
Jāzeps Baško
LĀB Arodtiesas priekšsēdētājs
Tel.: 67069406
dr.basko@gmail.com
Vilnis Dzeerve 3 PA10
Dr. med. Vilnis Dzērve – Tāluts
LĀB ētikas komisijas priekšsēdētājs
Tel.: 29243397
vilnisdzerve@inbox.lv
foto Krūmiņa
asoc. prof. Angelika Krūmiņa
LĀB Izglītības komisijas priekšsēdētāja
krumina.angelika@inbox.lv
furmanis
Roberts Fūrmanis
Anesteziologs, reanimatalogs, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta,
Zemgales reģionālā centra vadītājs,
Biedrības “Latvijas Dzīvības Glābšanas Asociācija” valdes loceklis
Arnis-Viksna
Prof. Arnis Vīksna Tel.: 67034565
arnis.viksna@mvm.lv

Valdis Ģīlis
LĀB Sertifikācijas padomes priekšsēdētāja vietnieks,
Plastiskais ķirurgs, bērnu ķirurgs

gilisv@dr.lv 
Gustavs Latkovskis 08 PA
asoc. prof.  Gustavs Latkovskis    
Sertifikācijas padomes priekšsēdētājs., Latvijas Kardiologu biedr. valdes loc., Baltijas Aterosklerozes biedr. prezidents., Kardiologu biedr. īstenais loc Eiropas  

gustavs.latkovskis@gmail.com
Mozgisasoc. prof.
Dzintars Mozgis
Latvijas Veselības aprūpes vadības speciālistu asociācijas valdes priekšsēdētājs,
Veselības aprūpes vadības ārsts, pediatrs, bērnu ķirurgs

dzintars@mozgis.lv

Renārs Putniņš
neiroķirurgs
renars_putnins@inbox.lv