Skip to content

Konference “HIV – paplašinot terapijas nozares robežas”

This event has ended

Aicinām visu specialitāšu ārstus, sabiedrības veselības speciālistus, epidemiologus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus interesentus piedalīties Pasaules AIDS dienai veltītajā konferencē “HIV – paplašinot terapijas nozares robežas” 1. decembrī Rīgas Stradiņa universitātes aulā Dzirciema ielā 16, Rīgā.

Konferences mērķis ir sniegt konferences dalībniekiem dziļāku izpratni un ieskatu par HIV infekciju starpdisciplinārā kontekstā: gan attiecībā uz slimībām, kas nav saistītas ar HIV infekciju, gan ar HIV asociētām jeb pavadošām slimībām, vienlaikus mazinot ar HIV saistīto stigmu veselības aprūpes speciālistu vidū.

Konferences tēmas aptvers dažādas medicīnas jomas saistībā ar HIV – citas infekcijas, mātes un bērna veselību, kardioloģiju, psihiatriju, onkoloģiju un retās slimības, neiroloģiju, primārā aprūpi, kā arī HIV un līdzestību.

Konferenci rīko Rīgas Stradiņa universitāte sadarbībā ar biedrību AGIHAS – atbalsta grupu inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem.

Konference tiks organizēta mazliet neierastā formātā. Lai rosinātu auditorijas iesaisti un ideju apmaiņu, ekspertu diskusiju un viedokļu sinerģiju, konferencē katra tēma moderatora vadībā tiks apspriesta dialoga veidā starp diviem vadošiem viedokļu līderiem – attiecīgās medicīnas nozares un HIV specialitātes pārstāvi.

Vairāk informācijas, kā arī reģistrēšanās RSU mājaslapā. Dalība bez maksas.