Skip to content

Sociālās integrācijas valsts aģentūra aicina pieteikties darbā ārstus

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) ir Labklājības ministra pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde. SIVA mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionāliem traucējumiem sociālo integrāciju, nodrošināt iespēju saņemt sociālo un profesionālo rehabilitāciju, pēctecīgu un savlaicīgu rehabilitācijas pakalpojumu personas darbspēju uzlabošanai.

Sociālās integrācijas valsts aģentūra
(Reģistrācijas Nr.90001790030, Ārstniecības iestādes kods 1300-14001)

Rehabilitācijas pakalpojumu nodaļa aicina pieteikties darbā

 • ĀRSTU (uz dežūrām)
 • ĀRSTU
 • PSIHIATRU

Prasības:

 • ārsta grāds;
 • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā, vēlams sertifikāts specialitātē;
 • valsts valodas prasme, vēlama krievu valodas prasme sarunvalodas līmenī;
 • labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, prasme strādāt komandā.

Aģentūra piedāvā:

 • darbu vienā no lielākajiem valsts rehabilitācijas centriem ar darba vietu Jūrmalā, sakārtotā un uz attīstību vērstā darba vidē;
 • darbu uz nenoteiktu laiku, pilnu vai nepilnu darba slodzi, elastīgu darba laika grafiku summētā darba laika ietvaros;
 • motivējošu atalgojumu atbilstoši kvalifikācijai vidēji no 1287.00 euro līdz 1500.00 euro (par pilnu darba slodzi), sociālās garantijas (t.sk. veselības apdrošināšanas polise), piemaksas, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumus un papildu brīvdienas, saskaņā ar likumdošanu;
 • tālākizglītības kursu izmaksu segšanu;
 • atbildīgu un interesantu darbu multiprofesionālā rehabilitācijas komandā un vērtīgu darba pieredzi.

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītības dokumenta kopiju līdz 21.12.2021. sūtītelektroniski uz e-pastu personals@siva.gov.lv vai iesniegt Sociālās integrācijas valsts aģentūras Personāla un dokumentu pārvaldības nodaļā Jūrmalā, Dubultu prospektā 71, LV-2015. Tālr. informācijai: 67771016, 29256581 (Ludmila Jefimova).

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir Sociālās integrācijas valsts aģentūra, adrese: Dubultu prospekts 71, Jūrmala, LV-2015.