SIA ”Cēsu klīnika” aicina darbā Traumatologu ortopēdu

SIA ”Cēsu klīnika”, Reģ.Nr.44103057729 – aicina darbā
Traumatologu ortopēdu
darbam stacionārā, ambulatorās pieņemšanās, dienas stacionārā un dežūrās

Prasības:

  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds);
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • sertifikāts specialitātē tiks uzskatīts par priekšrocību, bet gaidām arī pēdējo gadu rezidentus;
  • valsts valodas zināšanu atbilstība Latvijas Republikas likumdošanai;
  • datora lietošanas prasmes;
  • komunikabilitāte, spēja darboties patstāvīgi un komandā;
  • precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības sajūta;
  • spēja analītiski domāt un pieņemt lēmumus;

Pienākumi:

  • veikt diagnostikas un ārstniecības darbu atbilstoši savai specialitātei stacionārā, ambulatorajā pieņemšanā, kā arī dienas stacionārā;
  • Dežurēt NMP un uzņemšanas nodaļā, aptverot traumatoloģijas un ķirurģijas profilu (paralēli sertificēts ķirurgs gaidīšanas režīmā);
  • informēt pacientu piederīgos par viņu (pacientu) veselības stāvokli viņu (pacientu) izvēlētājā apjomā;
  • vajadzības gadījumā konsultēt ārstus citās Cēsu klīnikas nodaļās;
  • savlaicīgi un precīzi atspoguļot par pacientu iegūto informāciju, veiktās manipulācijas un nozīmēto terapiju medicīniskajā dokumentācijā, nodrošināt dokumentācijas noformēšanu nodaļā atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Piedāvājam:

  • labi aprīkotu, modernu darba vidi;
  • stabilu atalgojumu;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • apmaksātus kvalifikācijas celšanas pasākumus;
  • pieredzi un profesionālo izaugsmi;
  • dienesta dzīvokli.

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku
Darba režīms: summētais darba laiks 1.0 slodzes ietvaros
Darba samaksa: Pilnas slodzes vidējais atalgojums no 3500 EUR sertificētam ārstam (bruto). To veido stundas likme, piemaksas un algas mainīgā daļa.

Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: personals@cesuklinika.lv, pa pastu: Slimnīcas iela 9, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101.
Sīkāka informācija pa tel.26569973, Inga Skrapce