PSKUS aicina darbā VIRSĀRSTU GASTROENTEROLOGU ENDOSKOPISTU

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca ir dibināta 1910. gadā un lepojas ar savu ilggadējo vēsturi un tradīcijām. Apgūstot modernākās tehnoloģijas, sekojot jaunākajām tendencēm un pakalpojumu kvalitātes prasībām, slimnīca ir kļuvusi par lielāko un modernāko ārstniecības iestādi Latvijā, kura šobrīd nodarbina ap 3000 darbinieku. Mūsu panākumu garants ir profesionāli un motivēti darbinieki!

VSIA «Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca» aicina pieteikties amatam
VIRSĀRSTS GASTROENTEROLOGS ENDOSKOPISTS
Gastroenteroloģijas, hepatoloģijas un uztura terapijas centrā

Galvenie amata pienākumi:
• gastroenteroloģijas profila pacientu ārstēšana, gastrointestinālo un hepatobiliāro endoskopiju veikšana gan stacionāra, gan dienas stacionāra, gan ambulatoriem pacientiem;
• Endoskopiju nodaļas darba organizēšana, darba procesa nodrošināšana, pacientu plūsmas plānošana un darba laika uzskaite;
• endoskopisko tehnoloģiju attīstīšana un pilnveidošana, jaunu metožu ieviešana;
• diagnostisko un terapeitisko gastrointestinālo endoskopiju veikšana eksperta līmenī (pilna apjoma akūtās un plānveida endoskopijas);
• konsultatīvais darbs Slimnīcas struktūrvienībās organizētajās iekšējās konsultācijās un konsīlijos.

Prasības pretendentiem:
• augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds);
• reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
• sertifikāts gastroenteroloģijā;
• sertifikāts gastrointestinālo endoskopiju metodē;
• iepriekšēja darba pieredze gastroenteroloģijā un gastrointestinālajā endoskopijā (vismaz 5 gadi);
• pieredze personāla vadīšanā;
• pieredze neatliekamo endoskopiju veikšanā, prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
• pieredze plaša spektra terapeitisko endoskopisko manipulāciju veikšanā (vēlama ERHP pieredze);
• precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības sajūta;
• teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes, darba pieredze personāla vadīšanā;
• datora prasmes ikdienas lietotāja līmenī (Word, Excel, Outlook, Internet);
• valsts valodas prasme atbilstoši Valodu likuma prasībām. Vismaz divu svešvalodu zināšanas: vēlams angļu vai vācu un krievu (lasīt, runāt sarunvalodas B2/C1līmenī).

Piedāvājam:
• atbildīgu un interesantu darbu;
• profesionālās izaugsmes iespējas;
• atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā;
• sociālās garantijas un stabilu atalgojumu.

Darba laiks: darba dienas no plkst. 8:00-16:00
Darba samaksa: ārsta stundas likme – 17.55 EUR stundā un piemaksas atbilstoši darba likumam un likumdošanai (par darba stāžu, zinātnisko grādu) un atalgojuma mainīgā daļa līdz 30% no mēnešalgas.

Gaidām Jūsu pieteikumus (ar norādi konkursam „Virsārsts – gastroenterologs endoskopists”) uz e-pastu: personals@stradini.lv vai iesniegtus personīgi Personāla vadības daļā, Pilsoņu ielā 13, 2. Korpusā, Rīgā. Tālrunis informācijai 6706 9725

ATLASES NOLIKUMS: www.stradini.lv/sites/default/files/editor/Atlases%20nolikums%20_Virs%C4%81rsts_gastroenterologs-endoskopists_0.pdf