PSKUS aicina darbā Reimatoloģijas centra vadītāju

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca ir dibināta 1910. gadā un lepojas ar savu ilggadējo vēsturi un tradīcijām. Apgūstot modernākās tehnoloģijas, sekojot jaunākajām tendencēm un pakalpojumu kvalitātes prasībām, slimnīca ir kļuvusi par lielāko un modernāko ārstniecības iestādi Latvijā, kura šobrīd nodarbina ap 3000 darbinieku. Mūsu panākumu garants ir profesionāli un motivēti darbinieki!

VSIA «Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca» aicina pieteikties amatam
Reimatoloģijas centra vadītājs
Internās medicīnas klīnika, Reimatoloģijas centrs

Galvenie amata pienākumi:
• vadīt un organizēt Reimatoloģijas centra darbu;
• plānot, pārraudzīt un kontrolēt darba izpildi Reimatoloģijas centrā;
• nodrošināt kvalitatīvu stacionāro, dienas stacionāra un ambulatoro reimatoloģisko pacientu ārstēšanas procesa norisi;
• koordinēt centra ārstu iesaisti konsultatīvajā un neatliekamās medicīniskās palīdzības darbā (konsultācijās, konsīlijos un dežūrās);
• izvērtēt ārstēšanas procesu gaitu un rezultātus;
• nodrošināt reimatoloģisko pacientu ārstēšanas lokālo vadlīniju atjaunināšanu un pilnveidot kvalitātes kritēriju definēšanu un ieviešanu Reimatoloģijas centrā;
• nodrošināt Slimnīcas rīkojumos noteiktā plānotā darba apjoma izpildi un efektīvu finansējuma izlietojumu;
• veicināt Reimatoloģijas nozares attīstību, jaunāko diagnostikas un ārstēšanas metožu ieviešanu, kā arī izglītības un zinātniski pētnieciskās darbības pilnveidi.

Prasības pretendentiem:
• augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds);
• reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
• sertifikāts reimatoloģijā;
• iepriekšēja darba pieredze specialitātē vismaz 7 gadi;
• pedagoģiskā un zinātniskā darba pieredze, medicīnas zinātņu doktora grāds tiks uzskatīts par priekšrocību;
• teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes;
• iniciatīva, lojalitāte un augsta atbildības izjūta;
• izpratne par veselības aprūpes finansēšanas pamatprincipiem un plānotā darba apjoma (valsts kvotu) piešķiršanu;
• datora prasmes ikdienas lietotāja līmenī (Word, Excel, Outlook, Internet);
• valsts valodas prasme atbilstoši Valodu likuma prasībām; vismaz divu svešvalodu zināšanas: angļu vai vācu (lasīt, rakstīt un runāt B2/C1līmenī) un, vēlams, krievu;
• regulāras uzstāšanās vietējas un starptautiskas nozīmes kongresos un konferencēs, citējamas publikācijas (jānorāda publikācijas, kuras ir publicētas un iekļautas SCOPUS vai līdzvērtīgā datu bāzē pēdējos 5 gadu laikā);
• vēlama organizatoriskā darba pieredze, tā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:
• atbildīgu un interesantu darbu multidisciplinārā slimnīcas vadošo speciālistu komandā;
• profesionālās izaugsmes iespējas;
• atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā;
• sociālās garantijas un stabilu atalgojumu.

Darba laiks: darba dienas no plkst. 8:00-16:00
Darba samaksa: 3489,00 EUR/bruto mēnesī, piemaksas atbilstoši darba likumam un Darba koplīgumam (par darba stāžu, zinātnisko grādu), kā arī atalgojuma mainīgā daļa līdz 30% no mēnešalgas.

Gaidām Jūsu pieteikumus un attīstības redzējumu līdz 30.07.2021 (ar norādi konkursam „Reimatoloģijas centra vadītājs”) uz e-pastu: personals@stradini.lv vai iesniegtus personīgi Personāla vadības daļā, Pilsoņu ielā 13, 2. korpusā, Rīgā. Tālrunis informācijai 6706 9725

ATLASES NOLIKUMS:
www.stradini.lv/sites/default/files/editor/Atlases%20nolikums%20_Reimatologijas_centra_vaditajs_07.2021.pdf