PSKUS aicina darbā ārstu speciālistu 80.karantīnas nodaļā

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca ir dibināta 1910. gadā un lepojas ar savu ilggadējo vēsturi un tradīcijām. Apgūstot modernākās tehnoloģijas, sekojot jaunākajām tendencēm un pakalpojumu kvalitātes prasībām, slimnīca ir kļuvusi par lielāko un modernāko ārstniecības iestādi Latvijā, kura šobrīd nodarbina ap 3000 darbinieku. Mūsu panākumu garants ir profesionāli un motivēti darbinieki!

VSIA «Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca» aicina pieteikties amatam
Ārsts speciālists 80.karantīnas nodaļā

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt kvalitatīvu 80.karantīnas nodaļas pacientu (Covid-19 pozitīvi pacienti) veselības aprūpi;
  • konsultēties par pacientu ārstēšanas taktiku ar atbilstošo specialitāšu ārstiem no citām Slimnīcas struktūrvienībām;
  • uzraudzīt nozīmētās ārstēšanas gaitu, izvērtējot pacientu veselības stāvokļa izmaiņas, nepieciešamības gadījumā organizēt izmaiņas ārstēšanā, papildus izmeklējumus;
  • organizēt iesaistītā aprūpes personāla darbu nodaļas pacientu aprūpei;
  • sniegt pacientam saprotamā veidā informāciju par diagnozi, izmeklēšanas un ārstēšanas rezultātiem, izskaidrot ārstēšanas taktiku, brīdināt par iespējamiem sarežģījumiem;
  • nepieciešamības gadījumā un pieļaujamā apjomā sniegt tuviniekiem informāciju par pacienta veselību un nozīmīgām tās izmaiņām;
  • pareizi un saprotami, atbilstoši prasībām, noformēt visa veida medicīnisko dokumentāciju.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā medicīniskā izglītība – sertificēts internists; pneimonologs; neatliekamās medicīnas ārsts*;
  • vēlama  darba pieredze specialitātē;
  • pārzināt darba metodes un paņēmienus, darbā lietojamo tehnisko līdzekļu darbības principus un lietošanas noteikumus;
  • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; svešvalodu zināšanas darbam un specialitātei nepieciešamajā līmenī;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta par profesionālo darbību;
  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru ikdienas lietotāja līmenī.

*piedāvājam darbu arī rezidentiem

Piedāvājam:

  • dežūru darbu (plkst.8:00 – 8:00);
  • apmācības un profesionālo izaugsmi;
  • dinamisku un interesantu darba vidi;
  • stabilu atalgojumu (stundas pamata likme ārstam 7,86 EUR/h Bruto / rezidentam no 6,83 EUR/h Bruto + piemaksa par darbu nakts stundā + piemaksas par darbu ar Covid-19 pacientiem) un sociālās garantijas;
  • atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā.

CV un pieteikumu (ar norādi „Ārsts speciālists 80.nodaļā”) sūtīt slimnīcas Personāla vadības daļai elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv; tālrunis informācijai 6706 9725

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!