Skip to content

Plānotās LĀB konferences 2021. gadā

30. janvāris – starpdisciplinārā konference “ATKARĪBAS UN PSIHISKĀ VESELĪBA. IZDEGŠANAS SINDROMS” – tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

19. februāris – starpdisciplinārā konference “ANTIMIKROBĀ REZISTENCE UN TĀS IEROBEŽOŠANAS IESPĒJAS” – tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

27. februāris – starpdisciplinārā konference “CILVĒKI UN DZĪVNIEKI – KĀ ATPAZĪT ZOONOZES UN BŪT VESELIEM” – tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

13. marts – starpdisciplinārā konference “OBSTRUKTĪVAS MIEGA APNOJAS DAŽĀDIE ASPEKTI” – tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

27. marts – starpdisciplinārā konference MIKROĶIRURĢIJAS PLAŠĀS IESPĒJAS DAŽĀDU PATOLOĢIJU ĀRSTĒŠANĀ”– tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

10. aprīlis – starpdisciplinārā konference “VAI IR IESPĒJAMS IETEKMĒT CILVĒKA NOVECOŠANĀS PROCESUS?” – tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

24. aprīlis – starpdisciplinārā konference “PRIMĀRIE IMŪNDEFICĪTI KLĪNISKAJĀ PRAKSĒ BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM” – tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

21. maijs – starpdisciplinārā konference “MŪSDIENĪGAS SEKSUĀLI TRANSMISĪVO INFEKCIJU DIAGNOSTIKAS UN ĀRSTĒŠANAS METODES” tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

4. jūnijs – starpdisciplinārā konference “VAI ANTIOKSIDANTU LIETOŠANAI IR NOZĪME MŪSDIENU MEDICĪNĀ? Kā izprast antioksidācijas procesu cilvēka organismā” tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

27. augusts – starpdisciplinārā konference “DOPINGS UN SABIEDRĪBAS VESELĪBA” tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

11. septembris – reģionālā starpdisciplinārā konference Liepājā “PLAUŠU VESELĪBA I” un “PLAUŠU VESELĪBA II”. Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, Brīvībs ielā 39, Liepājā. Ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

25. septembris – starpdisciplinārā konference “PASAULES SIRDS VESELĪBAS DIENA I” un “PASAULES SIRDS VESELĪBAS DIENA II”. Latvijas Universitātes Alfa zālē, Jelgavas iela 3, Rīgā. Ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

7. oktobris – konference “KAS PALĪDZĒS PALĪDZĒTĀJIEM?” Bālinta grupas kā pierādīts līdzeklis pret izdegšanu. Integratīvais modelis Latvijas medicīnā izstādes MedBaltica 2021 ietvaros. Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā. Ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

9. oktobris – starpdisciplinārā konference “AKTUALITĀTES RADIOLOĢIJĀ UN ENDOSKOPIJĀ” tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

16. oktobris – starpdisciplinārā konference “RESPIRATORO INFEKCIJU UZRAUDZĪBAS PASTIPRINĀŠANA COVID-19 PANDĒMIJAS IETEKMĒ”. Rīgas Stradiņa universitātes Aulā, Dzirciema ielā 16, Rīgā. Ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

23. oktobris – starpdisciplinārā konference “EPIDEMIOLOĢISKIE, ĀRSTNIECISKIE UN ZINĀTNISKIE SARS-COV-2 INFEKCIJAS ASPEKTI”, ko organizējam sadarbībā ar profesoru Ugu Dumpi. Tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

29. oktobris – starpdisciplinārā konference “NEIROFIZIOLOĢISKO IZMEKLĒJUMU NOZĪME DAŽĀDU PATOLOĢIJU DIAGNOSTICĒŠANAS UZLABOŠANAI” tiešraide un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

6. novembris – starpdisciplinārā konference (METABOLAIS SINDROMS) izstādes Baltic Beauty 2021 ietvaros. Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā. Ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

27. novembris – starpdisciplinārā konference (AUTOIMŪNAS SASLIMŠANAS), Rīga, Rīgas Stradiņa universitāte un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

4. decembris – reģionālā starpdisciplinārā konference Daugavpilī (REHABILITĀCIJA, FIZIOTERAPIJA) un ieraksts pēc konferences www.kursiarstiem.lv

*Konferenču plānā iespējamas izmaiņas