ORTO Klīnika aicina darbā DEŽŪRĀRSTU

ORTO Klīnika – ortopēdijas, mugurkaula ķirurģijas un reimatoloģijas centrs.

ORTO Klīnika ir vienīgā privātā traumatoloģijas, ortopēdijas un mugurkaula ķirurģijas klīnika Baltijā, kas specializējas:

– locītavu saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā – tai skaitā reimatoloģiskas saslimšanas,

– muguras problēmu risināšanā,

– traumu dziedēšanā;

– sporta medicīnā.

Aicinām pievienoties mūsu komandai:
DEŽŪRĀRSTU

Galvenie amata pienākumi :

  • Dežūras laikā piedalīties ķirurģisko pacientu pēcoperācijas aprūpē;
  • Novērtēt un nepieciešamības gadījumā pārskatīt pacientu medikamentozo terapiju, veikt ierakstus pacienta slimības vēsturē;
  • Nepieciešamības gadījumā veikt pacienta pirmsoperācijas/anestēzijas apskati;
  • Piedalīties dežūras nodošanā kopā ar pārējo dežūrpersonālu;
  • Dežurārsts atbild par neatliekamās palīdzības sniegšanu visā stacionārā dežūras laikā, nepieciešamības gadījumā organizējot pacienta transportēšanu uz citu ārstniecības iestādi,

Prasības pretendentam :

  • Austākā medicīniskā izglītība anestezioloģijas specialitātē vai rezidentūra anestezioloģijas specialitātē;
  • Vēlama praktiska darba pieredze anestezijā;
  • Valsts valodas zināšanu atbilstība LR likumdošanai;
  • Vēlamas svešvalodu zināšanas (angļu valoda, krievu valoda);
  • Ir zināšanas par intensīvajā terapijā un anestezioloģijā lietojamiem i/v infūziem, medikamentiem, to blakusefektiem, lietošanu un mijiedarbību;
  • Ir pabeigta apmācība kardiopulmonālās reanimācijas veikšanā.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu – stundas likme 8,65 EUR (nesertificētam dežūrārstam) ; stundas likme 10,00 EUR (sertificētam dežūrārstam)  + piemaksa 300 EUR par darbu stacionārā un atalgojuma mainīgā daļa 200 EUR ;
  • Darbu modernā Eiropas līmeņa, šauri specializētā, klīnikā;
  • Komfortablus darba apstākļus un kvalificētu profesionāļu komandu;
  • Nepieciešamo apmācību darba veikšanai;
  • Atvieglotus nosacījumus medicīniskajiem pakalpojumiem klīnikā.

Darba uzsākšanas laiks: pēc iespējas ātrāk.
Darba attiecību veids: darbs uz nenoteiktu laiku.
Pārbaudes laiks: 3 mēneši.

Darba laiks: Darba dienās no 16:00 – 08:00, Brīvdienās : mājas dežūra no 08:00 – 08:00.
Darba vieta: Rīga, Bukultu iela 1a.

Gaidīsim Jūsu CV latviešu valodā un pieteikuma vēstuli (ar norādi “DEŽŪRĀRSTS”) līdz 2021. gada 4.maijam, elektroniski, uz e-pastu: vakances@orto.lv

*Ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies 2 nedēļu laikā pēc pieteikuma termiņa beigām.
Plašāk par ORTO klīniku mājas lapā: www.orto.lv