LATVIJAS ĀRSTU BIEDRĪBA aicina darbā: Grāmatvedi (uz noteiktu laiku)

Prasības kandidātam

  • Izglītība grāmatvedībā, finansēs.
  • Darba pieredze grāmatveža amatā.
  • LR nodokļu un finanšu likumdošanas pārzināšana.
  • Prasme strādāt ar programmu Tildes Jumis.
  • Pilna grāmatvedības cikla pārzināšana.
  • Precizitāte, augsta atbildības izjūta, spēja patstāvīgi organizēt savu darba laiku, analītiska domāšana un labas komunikācijas prasmes.
  • MS Office programmproduktu pārzināšana.
  • Iespēja veikt darbu klātienē darba dienās.
  • Vēlme profesionāli attīstīties.

Pamata pienākumi

  • Veikt grāmatvedības attaisnojuma dokumentu pārbaudi un kontroli, kā arī pārbaudīt to noformējuma atbilstību spēkā esošajai likumdošanai.
  • Uz ienākošo un izejošo attaisnojumu dokumentu pamata veikt grāmatojumus grāmatvedības sistēmā Tildes Jumis:
    – bankas un kases darījumi;
    – kreditoru un debitoru rēķini;
    – pamatlīdzekļu darījumi;
    – komandējumu izdevumi;
    – avansa norēķini.
  • Kontrolēt debitoru, kreditoru parādsaistību apjomu.
  • Piedalīties budžeta plānošanā un kontrolē.
  • Sagatavot pārskatus Centrālajai Statistikas pārvaldei.
  • Veikt grāmatvedības dokumentu arhivēšanu.

Piedāvājam

  • Darbu draudzīgā kolektīvā.
  • Atalgojumu sākot no EUR 900 līdz EUR 1150 bruto (par pilnu darba slodzi, tiek precizēta individuāli).

Papildu informācija par darbu

  • Pilna darba slodze (uz noteiktu laiku).
  • Veikt pienākumus klātienē.
  • Darba uzsākšana pēc iespējas ātrāk.

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu kristaps@arstubiedriba.lv līdz 2021. gada 1. martam (ieskaitot).

Motivācijas vēstulē lūgums iekļaut atbildes uz šādiem jautājumiem:|
Kāpēc izvēlējāties kļūt par grāmatvedi?
Kuri no grāmatveža pienākumiem Jums patīk visvairāk?
Kādus rezultātus līdz šim esiet sasniedzis iepriekšējā(-s) darba vietā(-s)?)

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti 2. atlases kārtai.
Nosūtot savu CV un motivācijas vēstuli, Jūs piekrītat personīgo datu apstrādei personāla atlases vajadzībām. Pēc konkursa noslēguma visi personas dati tiks dzēsti.