Skip to content

Krāslavas slimnīca aicina pieteikties darbā ĀRSTU, TERAPIJAS NOD. VADĪTĀJU

SIA “Krāslavas slimnīca”
(Reģistrācijas Nr.41503032140)
aicina pieteikties darbā ĀRSTU, TERAPIJAS NODAĻAS VADĪTĀJU 

Galvenie pienākumi:

 • pacientu veselības un funkcionālā stāvokļa novērtēšana
 • ārstēšanas plāna izveide
 • pacientu veselības stāvokļa uzraudzība ārstēšanas laikā
 • korekti un savlaicīgi dokumentēt ārstēšanas procesu atbilstoši normatīvajiem aktiem.

Darba vieta – Krāslavas, Rīgas iela 159

Prasības:

 • ārsta grāds ar specializāciju specialitātē
 • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā
 • latviešu valodas prasmes, saskaņā ar Valsts valodas likuma prasībām (augstākās kategorijas līmenī)
 • spēja analizēt situācijas un pieņemt profesionālus lēmumus, augsta atbildības sajūta
 • prasme strādāt komandā un veidot pozitīvu sadarbību ar pārējiem komandas speciālistiem
 • labas saskarsmes prasmes

Slimnīca piedāvā:

 • pievienoties profesionālai un motivētai komandai, iegūt lielisku darba pieredzi, ikdienu pavadot dinamiskā darba vidē, labus darba apstākļus, stabilu atalgojumu atbilstoši kvalifikācijai no 1500 euro un sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc sešiem nostrādātiem mēnešiem).
 • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam;
 • transporta izdevumu kompensāciju;
 • Dienesta dzīvokli.

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītības dokumenta kopiju līdz 08.10.2021. sūtīt elektroniski uz e-pastu kns@krasmed.lv vai iesniegt SIA “Krāslavas slimnīca”, Rīgas iela 159, Krāslavā, Rīgas iela 159, LV-5601.
Tālr. informācijai: 29352353 (Jeļena Ogorelova).

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir SIA “Krāslavas slimnīca”, adrese: Rīgas iela 159, Krāslava, LV-5601.