Gremošanas slimību centrs GASTRO aicina darbā ĀRSTU – GASTROENTEROLOGU

Gremošanas slimību centrs GASTRO – lielākais gastroenteroloģijas centrs Baltijā, kas nodrošina pilnu diagnostisko un ārstniecisko pasākumu spektru gremošanas sistēmas (barība vada, kuņģa, zarnu, žultsceļu, aizkuņģa dziedzera, aknu) slimību noteikšanai un ārstēšanai ambulatori un dienas stacionārā. 2021.gadā gadā GASTRO atzīmē savu 20 gadu jubileju un visu savu darbības laiku ir bijis uzticīgs pamatvērtībām – profesionalitāte, tehnoloģijas un komforts.

Gremošanas slimību centrs GASTRO aicina darbā pilnas slodzes
ĀRSTU – GASTROENTEROLOGU (AR SERTIFIKĀTU GASTROINTESTINĀLO ENDOSKOPIJU METODĒ)

Galvenie pienākumi:

  • Veikt gremošanas sistēmas diagnostiskās un terapeitiskās endoskopijas.
  • Sniegt gastroenterologa konsultācijas.
  • Piedalīties ārstu, studentu, rezidentu un medicīnas māsu apmācībā.

Prasības:

  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds);
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • sertifikāts gastroenteroloģijā;
  • sertifikāts gastrointestinālo endoskopiju metodē;
  • iepriekšēja darba pieredze gastroenteroloģijā un gastrointestinālajā endoskopijā;
  • pieredze standarta terapeitisko endoskopisko manipulāciju veikšanā;
  • spēja apgūt un pielietot praksē jaunas diagnostikas un ārstēšanas metodes;
  • precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības un lojalitātes sajūta;
  • teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • datora prasmes ikdienas lietotāja līmenī (Office, vēlams – Ārstu birojs);
  • valsts valodas prasme atbilstoši Valodu likuma prasībām;
  • vismaz divu svešvalodu zināšanas: vēlams angļu vai vācu un krievu (lasīt, runāt sarunvalodas līmenī).

Piedāvājam:

  • atbildīgu un interesantu darbu profesionālā un draudzīgā atmosfērā,
  • profesionālās attīstības un apmācības iespējas,
  • konkurētspējīgu paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu,
  • veselības apdrošināšanu un citas papildus priekšrocības.

Jūsu CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt pa e-pastu vakances@gastrocentrs.lv
Papildu informāciju par Gremošanas slimību centru GASTRO lūdzam skatīt www.gastrocentrs.lv