“Dzintara melodija” aicina darbā internistu vai ģimenes ārstu

Ārsta (internista vai ģimenes ārsta) vakance senioru rezidencē “Dzintara melodija”:

Darba pienākumi

  • Izvērtēt klientu veselības stāvokli;
  • Nozīmēt nepieciešamos izmeklējumus, ordinācijas, ārstnieciskās manipulācijas;
  • Veikt atbilstošus ierakstus medicīniskajā dokumentācijā, tostarp elektroniski;
  • Koordinēt terapiju ar klientu ģimenes ārstu, citiem speciālistiem;
  • Sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Galvenās prasības

  • Uz klientu apkalpošanu orientētā personība;
  • Augsta saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar vecāka gadagājuma cilvēkiem;
  • Profesionālā izglītība, Ārstniecības personu reģistrs, internista vai ģimenes ārsta sertifikāts;
  • Darba pieredze veselības aprūpes jomā – ne mazāk kā 2 gadi;
  • Labas iemaņas darbam ar datoru;
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas. Vēlamas angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam

  • Radošu, draudzīgu un inovatīvu darba atmosfēru.
  • Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas.
  • Mēneša algu 2860.00 EUR (bruto).

Var nebūt pilna slodze, vienojoties par elastīgu darba grafiku.

Gaidām CV un pieteikuma vēstuli, sūtīt uz matiss.pudans@seniorbaltic.lv