Cēsu klīnika aicina darbā virsārstu reanimatoloģijā anestezioloģijā

SIA ”Cēsu klīnika”
Reģ.Nr.44103057729
aicina darbā

virsārstu reanimatoloģijā anestezioloģijā

Lai veidotu Cēsu klīniku par modernu medicīnas iestādi ar mūsdienīgām ārstēšanas un diagnostikas metodēm, augsti profesionālu komandu, individuālu attieksmi pret katru pacientu un mājīgu ārstēšanas vidi, lielu uzmanību pievēršam savas darbības, personāla un infrastruktūras attīstībai. Cēsu klīnikā strādā ap 300 zinoši un pieredzējuši darbinieki.

Prasības:

  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds);
  • sertifikāts specialitātē;
  • valsts valodas zināšanu atbilstība Latvijas Republikas likumdošanai;
  • datora lietošanas prasmes;
  • komunikabilitāte, spēja vadīt komandu;
  • spēja darboties patstāvīgi un komandā;
  • precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības sajūta;
  • spēja analītiski domāt un pieņemt lēmumus.

Pienākumi:

  • organizēt reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas ārstu darbu;
  • veikt plānveida un akūto operāciju plānošanu kopā ar ķirurģijas nodaļas virsārstu;
  • iesaistīties jaunu tehnoloģiju ieviešanā un nomaiņā savā nodaļā;
  • veikt anesteziologa reanimatologa darbu;
  • savlaicīgi un precīzi atspoguļot par pacientu iegūto informāciju, veiktās manipulācijas un nozīmēto terapiju medicīniskajā dokumentācijā, nodrošināt dokumentācijas noformēšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Piedāvājam:

  • darbu draudzīgā un profesionālā komandā;
  • labi aprīkotu, modernu darba vidi;
  • stabilu atalgojumu;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • apmaksātus kvalifikācijas celšanas pasākumus;
  • pieredzi un profesionālo izaugsmi.

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku.

Darba režīms: dienas darbs 1,0 slodzes apmērā.

Darba samaksa: Pilnas slodzes vidējais atalgojums 3600 EUR (bruto). To veido stundas likme no 16 EUR, piemaksas un algas mainīgā daļa.

Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: personals@cesuklinika.lv vai pa pastu: Slimnīcas iela 9, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101. Sīkāka informācija pa tel.26569973, Inga Skrapce.