Skip to content

Aicina ģimenes ārstu darbam Valkas novada Kārķu un Ērģemes pagastos

Esat gaidīts pieņemt mūsu piedāvājumu, un varbūt dzīvē izmēģināt ko jaunu – strādāt, dzīvot tuvu dabai, gūt prieku no darba ko darāt. Esam pārliecināti, ka mūsu cilvēku pateicība, atbalsts un mīlestība dos spēku, ja arī Jums jaunā un neierastā vidē, dažkārt būs kādas grūtības. Atrodamies apmēram 160 km no Rīgas, 45 km no Valmieras , 25 km no Rūjienas, 30 km no Valkas, taču tas viss ir relatīvi, jo autoceļš Valka – Rūjiena ir ļoti kvalitatīvs un abas prakses vietas atrodas tikai 10 minūšu brauciena attālumā!

Lai gūtu materiālu atbalstu savas ārsta prakses uzsākšanai, Jums iespējams izmantot projekta  SAM 9.2.5  “Ārstu un māsu piesaiste darbam reģionos” atbalstu. Šī projekta programma paredz nozīmīgu atbalstu, ja ārsta prakse tiek uzsākta ārpus Rīgas.

Mēs Jums nodrošināsim:

  • obligātajām prasībām atbilstošas prakses telpas Kārķos un Ērģemē,
  • ģimenes ārsta praksei pietiekošu pacientu skaitu,
  • labiekārtotu dzīvokli  ainaviskā vietā Kārķos, Ērģemē vai Valkā,
  • turpināt sadarbību ar šobrīd praksē praktizējošu ārsta palīgu

Papildus informācija:

  • bērnudārzs Ērģemes pagastā
  • pamatskola Ērģemes pagastā
  • ģimnāzija, Mākslas skola, Mūzikas skola, Sporta skola Valkā
  • bērnudārzs Kārķu pagastā
  • aptieka Kārķu pagastā
  • Sporta nams Kārķu pagastā

Līdz šim ģimenes ārsta prakse SIA “A.Kārkliņas doktorāts” strādāja 3 dienas Kārķos, 2 dienas Ērģemē. Kārķu pagastā prakses telpas ir ēkā, kas pirms vairāk kā 80 gadiem būvēta šim nolūkam, un visu laiku darbojusies šim mērķim. Ja vēlēsieties, telpām iespējams veikt remontu ar Valkas novada pašvaldības atbalstu. Ērģemes pagastā ir pilnīgi no jauna izremontētas, mēbelētas telpas ģimenes ārsta prakses nodrošināšanai.

Par iespēju pārņemt praksi, aicinām sazināties ar Nacionālā veselības dienesta Vidzemes nodaļu, kontaktinformācija- 64772301.
Lai iepazītos ar potenciālajām prakses telpām un uzzinātu par dzīves un darba iespējām Valkas novadā, aicinām sazināties ar Ērģemes un Kārķu pagastu pārvalžu vadītāju Pēteri Pētersonu,  e-pasts peteris.petersons@valka.lv, t.+37126280656.