VESELS CILVĒKS – VESELĀ PASAULĒ

 

Pirms pieciem gadiem Latvijas Ārstu biedrība iedibināja „Veselības gada balvu”, kas ir atzinība par paveikto darbu Latvijas sabiedrības veselībā. Šo balvu piešķir par nozīmīgu ieguldījumu tautas sporta attīstībā, par ieguldījumu Latvijas ekoloģijā un vides veselībā, par veselīga uztura ražošanu, par profilakses darbu sabiedrības veselības veicināšanā u.tml.

Pasniedzot šīs balvas, Latvijas Ārstu biedrība aktualizē veselīgas vides nozīmi sabiedrības veselībā un valsts nākotnes attīstībā kopumā. Tas nozīmē ne tikai rūpes par cilvēka fizisko, bet arī psihoemocionālo veselību, par tīrām upēm, ezeriem un jūrām, par veselīgu pārtiku un fiziskajām aktivitātēm.

Mums ir svarīgi, lai nākamās paaudzes dzīvotu tīrā un veselīgā vidē, ēstu veselīgu pārtiku, elpotu nepiesārņotu gaisu un dzertu tīru ūdeni, lai mūsu laukus neapsmidzinātu ar pesticīdiem un herbicīdiem, lai mēs nepapildinātu pasaules plastmasas maisiņu kalnus, lai sportotu un būtu laimīgi.

Veselības gada balvas pasniegšanas svinīgajā ceremonijā, ko 26.oktobrī plkst.18.30 raidīs „Rīga TV24”, tiks godināti laureāti – pārtikas ražotāji, sabiedriskās organizācijas, pašvaldības un cilvēki, kuru darbība veicina izpratni par sabiedrības veselību.

Aicinām pieteikt sava uzņēmuma reklāmas izvietošanu TV tiešraidē, sazinoties ar projekta vadītāju Andu Jēgeri pa tālr.29416052