Latviešu ārstu un zobārstu apvienība (LĀZA) izsludina pieteikšanos Profesora Ilmāra Lazovska Medicīnas fonda stipendijai, Ojāra Veides fonda stipendijai un Latvijas Medicīnas fonda (LMF) Studentu stipendijai.

Līdz 31. martam Latvijas medicīnas augstskolu vecāko (4.–6.) kursu studenti var iesniegt pieteikumu Profesora Ilmāra Lazovska Medicīnas fonda stipendijai. Fonda mērķis ir atbalstīt medicīnas studentu centienus apgūt ārsta arodu un vēlmi strādāt savā profesijā Latvijā. Pieteikums jāsūta laza@lazariga.lv, tēmā norādot Profesora Ilmāra Lazovska Medicīnas fonda stipendija.

Profesora Ilmāra Lazovska Medicīnas fonda stipendiju 1000 USD apjomā 2018. gadā ieguva Ilva Bikanova (RSU), Krista Krūmiņa (RSU), Svjatoslavs Kistkins (LU) un Ilze Leve (RSU). Veicināšanas stipendijas (400 USD) ieguva Daiga Marnauza (RSU), Lauma Putniņa (RSU), Egija Mičule (LU), Vita Lāčplēse (RSU) un Vineta Viktorija Vinogradova (RSU).

Līdz 15. septembrim Latvijas jaunie ārsti un zobārsti var pieteikties Ojāra Veides fonda stipendijai, kas ir atbalsts Latvijas ārstiem, kas vēlas papildināt profesionālās zināšanas kādā mācību iestādē ārzemēs. Papildu informācijaLĀZA mājaslapā www.lazariga.lv sadaļā Stipendijas. Pieteikums jāsūta laza@lazariga.lv, tēmā norādot Ojāra Veides fonda stipendija.

2018.gadā Ojāra Veides fonda atbalstu saņēmušas: Ieva Mičule, Ilze Apine, Dace Zvirgzdiņa, Līga Beķere, Kristīna Amosova, Latvijas Jauno ārstu asociācija un Profesora Ilmāra Lazovska Medicīnas fonds.

2018.gada vasarā Latvijas Medicīnas fonds izveidoja jaunu stipendiju latviski runājošu Rietumu medicīnas studentu atbalstam, dodot iespēju gūt praktisku pieredzi Latvijas ārstniecības iestādēs. pieteikums Studentu stipendijai, CV un 2 rekomendācijas vēstules līdz 1. aprīlim elektroniski jānosūta Aleksandram Kalniņam – e-pasts alekskalnins@gmail.com. Informācija – http://latvianmedicalfoundation.org.