Jau tradicionāli gada nogalē Latvijas Ārstu biedrība aicina ikvienu piedalīties balsojumā par labākajiem mediķiem. Gada balva medicīnā tiks pasniegta jau astoto reizi, un balvu pasniegšanas svinīgā ceremonija ir kļuvusi par ilgi gaidītu notikumu gan pacientu, gan mediķu dzīvē. Gada balva medicīnā 2017 ir iespēja pateikt paldies mūsu profesionālajiem un nesavtīgajiem mediķiem, nobalsot par viņiem, tā sniedzot emocionālu atbalstu par viņu paveikto darbu. Pēdējos gados, kad medicīnas nozarē situācija kļūst arvien sarežģītāka, kad pacientu ārstēšanu ietekmē rindas un kvotas, kad ārstniecības iestādēs trūkst personāla un medicīnā paliek strādāt tikai savas profesijas fanātiķi, viņiem ir nepieciešams uzmundrinājums un atbalsts. Ar Gada balvu medicīnā 2017 tiks godināti Latvijas mediķi 12 dažādās nominācijās – Gada ārsts, Gada zobārsts, Gada ārsta palīgs, Gada māsa, Gada vecmāte, Gada farmaceits un Gada funkcionālais speciālists. Tradicionāli Gada balva medicīnā tiks pasniegta arī nominācijās Gada cilvēks medicīnā, Gada notikums medicīnā, Gada slimnīca, Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā. Šajās nominācijās uzvarētājus nosaka Latvijas Ārstu biedrības ekspertu vērtējums. Savukārt nominācijā Gada docētājs par saviem pedagogiem balso RSU un LU medicīnas studenti.

Šogad sabiedrības balsojumā kopā tika saņemtas vairāk kā 12 000 balsis, kas ir daudzkārt vairāk kā iepriekšējos gados.
“Gada balvas medicīnā 2017” svinīgā pasniegšanas ceremonija notiks 2018.gada 9. februārī Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Rīgā. Ceremonija būs skatāma LNT kanālā 11. februārī plkst. 15.45.

OlainfarmGrindeksMēness AptiekaVCA|poliklinikaCentrāla LaboratorijaARBORVeselības Centrs 4INTERNATIONAL VIROTHERAPY CENTERTradinteksTamroIlsantaMylanEUROAPTIEKABIOTRONIKLAIMA - SIA Orkla Confectionery & Snacks LatvijaZiemeļblazmaRīgas Dome