Programma

Reģistrēties šeit

 

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 943. Ārstniecības personu sertifikācijas kārtība par dalību konferencē ārstniecības personām tiek piešķirti 5 tālākizglītības punkti.

Kopš 2017. gada septembra dalība LĀB organizētajās konferencēs un tālākizglītības punktu uzskaite iespējama TIKAI ar LĀB tālākizglītības pasākumu dalībnieka karti. Tiem, kuri vēl nav saņēmuši savu karti, jāatsūta foto uz e-pastu konference@arstubiedriba.lv. Gatavās kartes iespējams saņemt LĀB sekretariātā vai arī pirms katras konferences.

APLIECĪBAS par konferences apmeklējumu pieejamas vietnēs www.arstubiedriba.lv vai lab.arstubiedriba.lv – sadaļā “Mans profils”.

Reģistrēšanās konferencei notiek elektroniski Latvijas Ārstu biedrības mājaslapā www.arstubiedriba.lv sadaļā Konferences vai, ierakstot pārlūkprogrammā LĀB reģistrācijas sistēmas adresi lab.arstubiedriba.lv, un sadaļā Konferences pretī izvēlētās konferences nosaukumam spiežot izvēlni Pieteikties.

 KONFERENCE BEZ DALĪBAS MAKSAS

 Informācija – Latvijas Ārstu biedrības izglītības projektu daļā, tālr. 67240428, vai pa e-pastu konference@arstubiedriba.lv, kā arī www.arstubiedriba.lv.