2014 09.20 

 2014.09.25

    2014 10 04   

katastrofu medicīnas mācības DAUGAVPILĪ

DZĪVĪBAS CENA  2014

Katastrofu medicīnas mācības tiek organizētas ar mērķi Uzturēt un pilnveidot valsts operatīvo dienestu, pirmkārt, NMP dienesta, un slimnīcusadarbības kvalitātinegadījuma ar daudz cietušajiem un ķīmiskas vielas noplūdi seku likvidēšanā, aktualizēt nepieciešamību sadarboties starptautiskā līmenī (pierobežu rajonos)

Pirmajā mācību dienā tiks inscenēta katastrofa uz dzelzceļa ar daudz cietušajiem, lomu spēlēm un uzdevumiem visiem glābšanas dienestiem. Dalībniekiem pieteikšanās ir slēgta

Otrajā mācību dienā notiks sacensības dažādos kontrolpunktos, kas izvietoti Daugavpils dažādās vietās. Piedalās vismaz 22 neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes, iespējams, Baltkrievijas un Lietuvas iesaistīšanās. Dalībniekiem pieteikšanās ir slēgta

Trešajā mācību dienā,2014.gada 13.septembrī - konferences formātā tiks analizētas klīniskās situācijas un dažāda pieredze neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanā ārkārtas situācijās ar daudz cietušajiem.  Mācību apjoms 8TIP.Dalība bez maksas. Pieteikšanās atbilstošai mērķauditorijai šeit līdz brīdim, kamēr zālē būs brīvas vietas.

 


 

Aicinām pieteikties uz bezmaksas kursiem

Jaunākās tendences neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā un

katastrofu medicīnā

Mērķauditorija:ambulatorā un stacionārā strādājošas ārstniecības personas.

Lai apmeklētu šīs nodarbības, aicinām pieteikties šeit spiežot podziņu „pieteikties”. Tikai pieteikuma anketā Jūs varat redzēt norises datumus un izvēlēties sev atbilstošāko apmeklējuma laiku.

Apjoms:24 TIP

Kursi notiks 3 dienu garumā katrai grupai, no kurām divas dienas būs Rīgā, Skolas ielā 3, Latvijas Ārstu biedrības telpās un 1 diena Rīgā, Hipokrāta ielā 2, RAKUS NMP uzņemšanas nodaļā

Norise 2014.gada oktobris – decembris.

Dalībabezmaksas.

Programmā tiks skarti šādiem jautājumiem:

1.         Atdzīvināšanas algoritmu praktiskais pielietojums, kardiopulmonālās reanimācijas pasākumu nodrošināšana.

2.         Neatliekamās medicīniskās palīdzības aprīkojums, aparatūra, materiāli, to praktiska pielietošana, indikācijas.

3.         Ārkārtas situācijas un katastrofas, to iespējamība un raksturojums saistībā ar sociālo un ģeopolitisko situāciju. 

4.         Pacientu šķirošanas nodrošināšana, neatliekamā medicīniskā palīdzība un psiholoģiskais atbalsts ārkārtas situācijās ar daudz cietušajiem.

 


 

 Ir iespēja reģistrēties izglītojamo grupās šādās programmās:

- Neatliekamā medicīniskā palīdzība un katastrofu medicīna. Pirmsslimnīcas etaps;

- Jaundzimušo primārā reanimācija;

- Locītavu un muguras sāpes ģimenes ārsta praksē. Diagnostika, izmeklēšana, ārstēšana;

 - Obstruktīvās miega apnojas sindroms;

 - Nefroloģijas skola ģimenes ārstiem un ambulatorajiem speciālistiem.

 Pieteikšanās kursiem un apmācībām šeit!

Informācija: 67240428

 

 

 DzC logo

Latvijas Ārstu biedrības 2013.gada lielākais mācību pasākums bija Nacionālās neatliekamās medicīniskās palīdzības un katastrofu medicīnas mācības „Dzīvības cena 2013” jeb„Pretium Vitae 2013”. Satiksmes autobusa sadursmē ar citu transportu tika iesaistītas 50 cietušas personas un visi nepieciešamie glābšanas dienesti: 20 NMPD brigādes; VUGD brigādes (atbilstoši tā brīža iespējām); Rīgas Brīvosta; Valsts un Rīgas pašvaldības policija; RAKUS “Gaiļezers” (NM klīnika); NBS Gaisa spēki. Āra apstākļos ar grimētiem statistiem, mulāžām, autobusa vraku, leģendām un īstām ārstniecības personām tika izspēlētas gan plānotas, gan neplānotas medicīniskas situācijas negadījumā ar daudz cietušajiem.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=AxshGjK8SQA

 

twitter.com draugim.lv
Lapa veidota ar ESF fonda
finansiālu atbalstu
Visvairāk skatītais raksts (reizes)
344727
LATVIJAS ĀRSTU BIEDRĪBA

Skolas iela 3
Rīga, LV-1010
tālr. +371 67220661
fakss +371 67220657
epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.