LAB Logo  zurnals                                                                               

                Sports baneris                                                                                         

Latvijas mediķi oficiāli atzinuši Med Record Bank BALTO karti.

Med Record Bank uzsākusi oficiālu sadarbību ar Latvijas Neatliekamās medicīniskās  palīdzības dienestu un Latvijas lielākajām slimnīcām. Turpmāk izsaucot ātro palīdzību vai pacientam dodoties uz slimnīcu,  mediķi varēs piekļūt pacienta svarīgākajai medicīniskai informācijai 24h diennaktī tiešsaistes režīmā. Mediķi piekļūs informācijai, izmantojot pacienta BALTO karti.

 Med Record Bank ir veselības datu banka, kas nodrošina cilvēka medicīniskās informācijas uzkrāšanu elektroniskā veidā un datu pieejamību  24 stundas diennaktī online režīmā.(www.mrb.lv

 BALTĀ karte  ir plastikāta karte, kas sniedz dzīvībai svarīgāko medicīnisko informāciju par kartes īpašnieka asins grupu, alerģijām, medikamentu nepanesību, veselības stāvokli, veiktajām operācijām, lietotajiem medikamentiem. BALTĀ karte ir nozīmīgs palīgs mediķiem, kad dzīvības glābšanai vai ārstēšanas uzsākšanai svarīga katra minūte.

Med Record Bank noslēgusi līgumus ar Latvijas lielākajām medicīnas iestādēm un tagad BALTO  karti oficiāli pieņem un atzīst Latvijas Neatliekamās palīdzības dienesta mediķi visā Latvijā, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīca, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca, Jūrmalas slimnīca, Ziemeļkurzemes slimnīca, Liepājas reģionālā slimnīca.

 Tagad cilvēks, kuram ir BALTĀ karte, var justies droši, ka neatliekamās palīdzības gadījumā  mediķi ātri var saņemt nepieciešamo informāciju par viņa veselības stāvokli, lai pēc iespējas ātrāk varētu sniegt efektīvu pirmo palīdzību un uzsākt vispiemērotāko ārstēšanu.

 BALTĀS kartes medicīniskie dati ir konfidenciāli, tiem ar īpašu kodu var piekļūt tikai mediķi. Ikviens cilvēks pats var noteikt informāciju, kas vajadzības gadījumā var kļūt mediķiem pieejama.

 

BALTO karti var noformēt Med Record Bank klientu apkalpošanas centrā. Noformējot Balto karti, informāciju no cilvēka medicīniskajiem dokumentiem apstrādā Med Record Bank ārsti. Baltās kartes gada maksa ir Ls 7,50.

 Statistika liecina, ka 2011. gadā Neatliekamās palīdzības dienests devies uz 459 701 izsaukumiem. No tiem 281 348 bijuši izsaukumi pie pacientiem veselībai un dzīvībai kritiskā stāvoklī.  45% gadījumu pacienti pēc izsaukuma nogādāti medicīnas iestādē.

Med Record Bank klientu apkalpošanas centrs atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā 20a, tālrunis 67281878.

LĀB PASĀKUMI

Konference - Sievietes veselība 17.septembris - Rīga
Konference - Cilvēks un zāles 18.septembris - Rīga
Konference - Vīrieša veselība 18.septembris - Rīga
Starpdisciplinārā konference  19.septembris - Rīga
Starpdisciplinārā konference  26.septembris - Rīga
Starpdisciplinārā konference  31.oktobris - Liepāja
Starpdisciplinārā konference  21.novembris - Rīga

31.jūlijs-1.augusts - LATVIJAS VESELĪBAS APRŪPES DARBINIEKU  17. VESELĪBAS DIENAS 
Nolikums   Vēstule

twitter.com draugim.lv
Lapa veidota ar ESF fonda
finansiālu atbalstu
Visvairāk skatītais raksts (reizes)
578108
LATVIJAS ĀRSTU BIEDRĪBA

Skolas iela 3
Rīga, LV-1010
tālr. +371 67220661
fakss +371 67220657
epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.