VGB 2014 RGB                                         

Latvijas Ārstu biedrības VESELĪBAS GADA BALVA ir pateicība tiem, kas rūpējušies par sabiedrības veselību – par sabiedrības apziņu, par tīru vidi, par sociālo labklājību, par garīgo un fizisko veselību –,
tāpēc balva tiek pasniegta desmit nominācijās, tostarp pašvaldībai, veselīgas pārtikas ražotājam, tautas sporta dzīves organizatoram un citiem.
VESELĪBAS GADA BALVA 2014 pasākums būs skatāms LNT 25. oktobrī plkst. 16.00

 

Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija rosina topošām daudzbērnu ģimenēm nodrošināt lielāku komfortu dzemdību nodaļās

Dzimstības veicināšana ir viena no Latvijas valstiskajām prioritātēm, tādēļ Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija rosina dzemdību nodaļas Latvijā ģimenēm, kurās  jau aug vismaz divi bērni, piedāvāt iespēju ar nākamo bērniņu pēc dzemdībām uzturēties paaugstināta komforta palātā bez maksas.

 

Līdzīga prakse  jau ieviesta  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā – kurā,  īstenojot ģimenei draudzīgas vides veidošanas programmu, sevišķa cieņa tiek izrādīta daudzbērnu ģimenēm. 

“Mūsuprāt, tā ir ļoti laba iniciatīva, ar mērķi izveidot slimnīcā jaunajām māmiņām, tētiem un viņu bērniņiem draudzīgu un patīkamu vidi. Mēs aicinām šai iniciatīvai pievienoties arī citas Latvijas slimnīcas,” uzsvēra Dace Matule, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas prezidente.

Vienlaicīgi Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija aicina pašvaldības finansēt izdevumus, kuri ir saistīti ar paaugstināta komforta  pēcdzemdību palātas nodrošināšanu daudzbērnu ģimenēm.

LĀB PASĀKUMI

25.oktobris LNT plkst.16:00 VESELĪBAS GADA BALVA 2014
27. oktobris - LĀB pilnsapulce 17:00
29. novembris -LĀB starpdisciplinārā konference - Rīga

LIKUMDOŠANAS AKTUALITĀTES

Veselības inspekcija Jūsu ērtībām ir izstrādājusi e-pakalpojumus, kuri pieejami portālā www.latvija.lv.
Pielikumā Jūs varat atrastinformatīvos bukletus par Veselības inspekcijas e-pakalpojumu lietošanu:

1. Apliecinājums par vides pieejamību ārstniecības iestādēm;
2. Ārstniecības personas/ārstniecības atbalsta personas identifikatora elektronisks pieprasījums;
3. Elektronisks pieteikums atļaujai par zāļu iegādi;
4. Elektronisks paziņojums par Veselības inspekcijas kontroles laikā uzlikto pienākumu izpildi.

jautājumu gadījumā e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


 Veselības ministrijas 2014.gada 3.aprīļa rīkojums Nr.46 "Par rezidentūras vietu skaitu 2014./2015.studiju gadā" publiski ir pieejams Veselības ministrijas interneta tīmekļa vietnē


Veselības inspekcija sāk izsniegt ārstniecības personu identifikatorus


 VM  sagatavotais noteikumu projekts (publiskai apspriešanai)  "Noteikumi par higiēniskā un pretepidēmiskā režīma pamatprasībām ārstniecības iestādē".


 Nacionālais veselības dienests ir reģistrējis vadlīnijas "Hroniskas sirds mazspējas klīniskās vadlīnijas" 


 Zāļu valsts aģentūras vidēja termiņa darbības stratēģija 2013.-2015. gadam 


 

twitter.com draugim.lv
Lapa veidota ar ESF fonda
finansiālu atbalstu
Visvairāk skatītais raksts (reizes)
372006
LATVIJAS ĀRSTU BIEDRĪBA

Skolas iela 3
Rīga, LV-1010
tālr. +371 67220661
fakss +371 67220657
epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.