Baneris 04.10

Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija rosina topošām daudzbērnu ģimenēm nodrošināt lielāku komfortu dzemdību nodaļās

Dzimstības veicināšana ir viena no Latvijas valstiskajām prioritātēm, tādēļ Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija rosina dzemdību nodaļas Latvijā ģimenēm, kurās  jau aug vismaz divi bērni, piedāvāt iespēju ar nākamo bērniņu pēc dzemdībām uzturēties paaugstināta komforta palātā bez maksas.

 

Līdzīga prakse  jau ieviesta  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā – kurā,  īstenojot ģimenei draudzīgas vides veidošanas programmu, sevišķa cieņa tiek izrādīta daudzbērnu ģimenēm. 

“Mūsuprāt, tā ir ļoti laba iniciatīva, ar mērķi izveidot slimnīcā jaunajām māmiņām, tētiem un viņu bērniņiem draudzīgu un patīkamu vidi. Mēs aicinām šai iniciatīvai pievienoties arī citas Latvijas slimnīcas,” uzsvēra Dace Matule, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas prezidente.

Vienlaicīgi Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija aicina pašvaldības finansēt izdevumus, kuri ir saistīti ar paaugstināta komforta  pēcdzemdību palātas nodrošināšanu daudzbērnu ģimenēm.

LĀB PASĀKUMI

Starpdisciplinārā konference  18.aprīlis - Rīga
Starpdisciplinārā konference  19.septembris - Rīga
Starpdisciplinārā konference  24.oktobris - Liepāja
Starpdisciplinārā konference  21.novembris - Rīga

31.jūlijs-1.augusts - LATVIJAS VESELĪBAS APRŪPES DARBINIEKU  17. VESELĪBAS DIENAS 
Nolikums   Vēstule

twitter.com draugim.lv
Lapa veidota ar ESF fonda
finansiālu atbalstu
Visvairāk skatītais raksts (reizes)
496265
LATVIJAS ĀRSTU BIEDRĪBA

Skolas iela 3
Rīga, LV-1010
tālr. +371 67220661
fakss +371 67220657
epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.