Cienījamais kolēģi!

Covid-19 pandēmijas laikā vairākas pasaules valstis ir piedzīvojušas lielu skaitu kritiski slimu pacientu, kā rezultātā veselības aprūpes sistēmas ir ievērojami pārslogotas un ir pārsniegta to kapacitāte. Šajās zemēs ārstniecības personas no citām nozarēm tiek iesaistītas intensīvās terapijas nodaļas darbā, lai atbalstītu to darbiniekus.

Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācija, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvijas Universitāte un Latvijas Ārstu biedrība ir sagatavojušas ātru un viegli pieejamu mācību resursu ārstiem, māsām un rezidentiem no citām specialitātēm/nodaļām, lai veicinātu viņu gatavību darbam intensīvās terapijas apstākļos, gadījumam, ja pandēmija strauji izplatīsies arī Latvijā. Mēs esam pārliecināti, ka arī jau praktizējošiem reanimatologiem šis būs labs ieskata materiāls tieši PAR Covid-19 specifisko ārstēšanu.

Aicinām visus apgūt šo bezmaksas kursu vietnē www.kursiarstiem.lv
Veiksmi mācībās!

*Par kursu tiek piešķirti tālākizglītības punkti.