God. kolēģi!

Latvijas Ārstu biedrība pašreiz realizē BEZMAKSAS tālākizglītības programmai  “Vakcinācijas aktualitātes. Par un pret”
Programmas apjoms – 16 stundas (2 dienas, 16 tālākizglītības punkti).
Programmas ietvaros plānots realizēt 20 mācību grupas (8 reģionos, 12 Rīgā) laikā no decembra līdz 2016. gada jūnijam.

Programmas saturu lūdzu skatīt ŠEIT.
Šī apmācību programma tiek realizēta ar GlaxoSmithKline izglītības granta atbalstu.
Granta piešķīrējs nekādā veidā neietekmē programmas saturu, organizēšanas kārtību un darbību.

Aktuālie kursi un apmācības šeit!

Informācija: 67240428

DzC_logo

Latvijas Ārstu biedrības 2013.gada lielākais mācību pasākums bija Nacionālās neatliekamās medicīniskās palīdzības un katastrofu medicīnas mācības „Dzīvības cena 2013” jeb„Pretium Vitae 2013”. Satiksmes autobusa sadursmē ar citu transportu tika iesaistītas 50 cietušas personas un visi nepieciešamie glābšanas dienesti: 20 NMPD brigādes; VUGD brigādes (atbilstoši tā brīža iespējām); Rīgas Brīvosta; Valsts un Rīgas pašvaldības policija; RAKUS “Gaiļezers” (NM klīnika); NBS Gaisa spēki. Āra apstākļos ar grimētiem statistiem, mulāžām, autobusa vraku, leģendām un īstām ārstniecības personām tika izspēlētas gan plānotas, gan neplānotas medicīniskas situācijas negadījumā ar daudz cietušajiem.

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=AxshGjK8SQA

Programma